Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

28 жовтня, 2020 - 15:38

Через вибух в Дергачівському районі без газу залишилися десять населених пунктів

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки на вибухонебезпечних підприємствах або у вибухонебезпечних цехах.

Газопостачання обіцяють відновити завтра.

Через вибух, який стався на газорозподільній підстанції в Дергачівському районі, без газу залишилися десять населених пунктів і тисячі жителів Харківської області.

"Без газу залишається 3500 людей. У результаті аварії від газопостачання будуть тимчасово відключені с. Дворічний Кут, с. Григорівка, смт Пересічне, с. Південний, смт Вільшани, с. Протопопівка, с. Ярошівка, с. Гуківка, с. Тернова, с. Польова", — повідомив голова Харківської обласної державної адміністрації Олексій Кучер в соціальних мережах.

Також Кучер пообіцяв, що наслідки аварії "будуть усунені якомога швидше" та газопостачання житлових будинків відновлять вже завтра. Також всім постраждалим пообіцяли надати медичну та матеріальну допомогу.

Зараз на місці вибуху працюють підрозділи ДСНС і бригади Центру медицини катастроф.

Як писав KHARKIV Today, вибух на газорозподільній підстанції в Дергачівському районі стався  сьогодні, 28 жовтня, близько 11:47. Після вибуху природного газу відбулося сильне задимлення. Двоє людей загинули. В "Харківгазі" повідомили, що на газорозподільній підстанції проводили планові работи.

До Харківської міської лікарні швидкої та невідкладної допомоги поступило  восьмеро чоловік. З них двоє перебувають у критичному стані.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.