Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 жовтня, 2020 - 18:37

Церемонія прощання в Харкові: як об'їхати перекритий центр міста

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today 
Автобуси і тролейбуси підуть в об'їзд через церемонію прощання з екіпажем Ан-26.

Транспорт не ходитиме по площі Свободи і вулицях Сумській і Трінклера.

З 07:00 до 12:00 6 жовтня автобуси, які ходять за маршрутами №20е, 65е, 119е, 202е, 217е, 296е, змінять напрямок руху. Про це повідомили в департаменті інфраструктури міськради, передає міська диспетчерська служба.

Також з 9:00 до 12:00 буде заборонено рух тролейбусів №2А, 18 по площі Свободи і вулиці Трінклера (на ділянці від проспекту Незалежності до площі Свободи.

Рух транспорту буде заборонено на площі Свободи, вулицях Сумській (від вулиці Дружин Мироносиць до проспекту Незалежності) і Трінклера (від проспекту Незалежності до площі Свободи). Це пов'язано з тим, що о 10:00 на площі Свободи відбудеться церемонія прощання із загиблими через катастрофу Ан-26 військовослужбовцями.

Автобуси об'їжджатимуть закриті ділянки так:

  • площа Свободи: №20е, 65е, 119е, 217е, 296е: - вул. Сумська - пр. Незалежності - пр. Науки і далі за маршрутом.
  • вулиця Сумська: №20е, 119е, 202е, 217е: - площа Конституції - пров. Мечникова - вул. Пушкінська - вул. Ярослава Мудрого - вул. Сумська і далі за маршрутом.

Тролейбуси  курсуватимуть так: 

  • тролейбус №2А: розворотне коло "Пр. Перемоги" - пр. Перемоги - пр. Людвіга Свободи - вул. Ахсарова - пр. Науки - ст. м. "Наукова"
  • тролейбус №18: розворотне коло "Лікарня швидкої допомоги" - вул. Балакірєва - вул. Дерев'янко - пр. Науки - ст. м. "Наукова".

Нагадаємо, на прощання з загиблими в Харків приїде президент Володимир Зеленський. 5 жовтня на площі проходила генеральна репетиція церемонії прощання.

Як писав KHARKIV Today, увечері, 25 вересня, військово-транспортний борт Ан-26упав,а потім загорівся біля Чугуєва. На борту були 27 осіб, вижити вдалося лише одному. 25 чоловік загинули на місці, ще один — Віталій Вільховий помер у лікарні. Для ідентифікації тіл призначали судово-медичні експертизи. Після їх проведення, 2 жовтня, почали процедуру видачі тіл родичам загиблих для поховання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.