Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

16 вересня, 2020 - 21:35

Борт з Кернесом вилетів з Харкова

За мером Харкова прилетів приватний літак з Німеччини.

До будівлі харківського аеропорту під'їхало кілька швидких, одна з них заїхала прямо на злітну смугу.

Як передає кореспондент KHARKIV Today з місця подій, біля віп-терміналу в аеропорту стоять п'ять машин з кортежу Кернеса з номерами "0202", якими користується оточення мера і охорона. Крім цього, біля воріт чергують дві машини "швидкої допомоги". Одна "швидка", в якій знаходився Геннадій Кернес, поїхала прямо на злітну смугу.

ФОТО: KHARKIV Today
ФОТО: KHARKIV Today

Кернеса завантажили на борт, літак виїхав з видимої частини злітної смуги.

Згідно з даними сайту Flightradar24, літак Bombardier Challenger (D-AFAD) авіакомпанії FAI rent-a-jet, яка спеціалізується на медичному транспортуванні, вилетів з Нюрнберга о 17:57 за київським часом і приземлився в міжнародному аеропорту "Харків" о 19:17.

Дві "швидкі" залишаються на парковці. Це "ковідні бригади" в спецкостюмах. Медики кажуть, що не знають полетів чи ні вже борт з Кернесом і продовжують залишатися на місці. "Нас поки не відпускають", — пояснили вони.

Кернес аэропорт
ФОТО: KHARKIV Today

Охорона мера підійшла до своїх машин. Вона ні з ким не спілкується. О 20:23 дві машини охорони Кернеса поїхали, але на парковці біля віп-терміналу аеропорту залишаються ще чотири машини.

Тут же припаркований автомобіль начальника департаменту охорони здоров'я Харківської міськради Юрія Сороколата.

Кернес аэропорт
ФОТО: KHARKIV Today

У соцмережах, посилаючись на власні джерела, повідомляється, що Кернес знаходиться без свідомості. У Німеччині його чекають уже чотири лікарні. Вибір лікувального закладу буде залежати від його стану.

Трохи раніше в соцмережах з'явилося відео, на якому кортеж з кількох "швидких" їде по місту. Харків'яни припустили, що вони везуть мера в аеропорт.

О 21:48 за даними сайту Flightradar24, літак з бортовим номером D-AFAD вилетів з харківського аеропорту. Пункт призначення не вказано.

Кернес, самолет

KHARKIV Today писав, що питання про транспортування Геннадія Кернеса вирішувалося на найвищому рівні. У лікарні № 17 щодня проходили медичні консиліуми. На офіційному лікарняному Харківський міський голова Геннадій Кернес знаходиться сьомий день. На тлі коронавірусу у нього розвинулася двостороння пневмонія. Дві клініки в Європі, одна з яких "Шаріте" в Німеччині, дали попередню згоду на те, щоб прийняти Геннадія Кернеса на лікування.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.