Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

20 липня, 2020 - 16:51

Армія отримала харківський бронеавтомобіль

Першу партію броньовиків "Дозор-Б" армії передали в 2016 році, тепер вона отримала ще один броньовик.

Після проведення кваліфікаційних випробувань "Дозор-Б" зможуть серійно виготовляти.

Збройні сили України прийняли на озброєння тактичну бойову колісну машину "Дозор-Б", яку розробили фахівці Харківського конструкторського бюро з машинобудування імені Морозова. Про це повідомили в державному концерні "Укроборонпром".

"Перша партія "Дозорів" пройшла випробування безпосередньо на фронті ще в 2016 році. Після цього машину допрацювали і поліпшили, провели підконтрольну експлуатацію з позитивними результатами. І ось нарешті "Дозор-Б" прийнято на озброєння, що дає можливість розпочати підготовку до її серійного виробництва. Також прийняття на озброєння підвищує експортний потенціал цієї бронемашини", — сказав гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавічус.

"Дозор-Б" конструювали в Харкові, а виготовляли у Львові. У першій партії було 10 одиниць таких бронеавтомобілів. Доопрацюванням і поліпшенням технічних характеристик займалися харківські конструктори.

Відзначимо, "Дозор-Б" — повнопривідна броньована машина, призначена для перевезення особового складу, озброєння і військового устаткування до 2 тонн. Її можуть використовувати сухопутні війська, військова поліція, розвідувальні і тилові підрозділи.

Як писав KHARKIV Today, в квітні 2020 року армії передали п'ять харківських БТРів, в кінці травня - ще п'ять. Тож, Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені Морозова передало ВСУ 33 БТРи з 45, ще необхідно поставити 12 машин.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.