Світом шириться епідемія недовіри до науки
Налякані страшними міфами та непідтвердженими, проте гучними легендами, люди ставлять під сумнів факти та давно доведені наукою істини.
Бояться, що вакцини викликають аутизм, хоча це неправда. Люди ладні повернути жахливі хвороби в реальність 21 сторіччя, аніж повірити науці та вакцинуватися. Навіть те, що науці вдалося подолати віспу, а вакцини від поліомієліту рятують життя 400-500 тисячам дітей щороку, не є переконливим для них.
Довіряють google більше, ніж досвіду лікарів, користуються гомеопатією, відкидаючи медицину. Хоча жодне належне наукове дослідження не змогло довести, що гомеопатичні препарати справді працюють.
Не вірять у небезпеку кліматичних змін, бояться генномодифікованих продуктів - на жаль, прикладів, як страх та недовіра фактам гальмують науковий прогрес, чимало. Це все заважає науці рятувати планету і людей, які потребують допомоги.
Через маніпуляції, перекручування інформації та недовіру до науково підтверджених фактів є велика небезпека, що ми розучимося розрізняти, що є правдою, а що ні. А це дуже небезпечно для здоров'я і життя всіх нас. Є лише один шлях не допустити це - критичне мислення.
Не приймайте щось як належне. Вимагайте підтвердження, будьте уважні та в міру скептичні. Опрацювання фактів - це те, що допомагає нам обрати вірний шлях та пізнати правду.