Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

14 липня планують прийняти Закон, яким призначаються вибори в окупованих територіях Донбасу

заступник голови Харківської ОДА

Шановне товариство! Мушу поділитися сумною та дуже тривожною інформацією.

З декількох джерел стало відомо, що 14 липня у четвер у Верховній Раді планують прийняти Закон, яким призначаються вибори в окупованих територіях Донбасу.

Чому саме 14-го липня? Все дуже просто : це фактично останній пленарний день Ради цієї сесії і до вересня вона вже не збереться, тобто розлючені люди аби висловити свій гнів цим обранцям та фсбшним посіпакам не зможуть - депутати втечуть у відпустки, станом на кінець тижня за цей закон, який фактично демонтує нашу незалежність вже є більше 230 голосів.

На момент голосування ситуація на фронті буде максимально загострена.

Прийняття цього Закону фактично виводить Росію з процесу як учасника та агресора, остаточно перетворюючи загарбницьку війну на "громадянський конфлікт", а бойовиків та терористів легалізовує.

Після виборів процес реінтеграції окупованої території (фактично контрольованою Росією) продовжиться через імплементацію змін до Конституції, фінансове утримання Україною окупованих територій, довибори до Верховної ради від окупованих територій, через які сьогоднішні вбивці стануть депутатами українського парламенту. А далі за їх планом позачергові національні вибори, після чого ширка буде остаточно оформлена в парламенті і Україна знову надовго повертається під протекторат Росії.

Але так не має бути...

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.