14 липня планують прийняти Закон, яким призначаються вибори в окупованих територіях Донбасу

20 июня 19:04
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
семенуха (2)
народный депутат Украины

Шановне товариство! Мушу поділитися сумною та дуже тривожною інформацією.

З декількох джерел стало відомо, що 14 липня у четвер у Верховній Раді планують прийняти Закон, яким призначаються вибори в окупованих територіях Донбасу.

Чому саме 14-го липня? Все дуже просто : це фактично останній пленарний день Ради цієї сесії і до вересня вона вже не збереться, тобто розлючені люди аби висловити свій гнів цим обранцям та фсбшним посіпакам не зможуть - депутати втечуть у відпустки, станом на кінець тижня за цей закон, який фактично демонтує нашу незалежність вже є більше 230 голосів.

На момент голосування ситуація на фронті буде максимально загострена.

Прийняття цього Закону фактично виводить Росію з процесу як учасника та агресора, остаточно перетворюючи загарбницьку війну на "громадянський конфлікт", а бойовиків та терористів легалізовує.

Після виборів процес реінтеграції окупованої території (фактично контрольованою Росією) продовжиться через імплементацію змін до Конституції, фінансове утримання Україною окупованих територій, довибори до Верховної ради від окупованих територій, через які сьогоднішні вбивці стануть депутатами українського парламенту. А далі за їх планом позачергові національні вибори, після чого ширка буде остаточно оформлена в парламенті і Україна знову надовго повертається під протекторат Росії.

Але так не має бути...

Комментариев: 1
    Аноним:
    0
    0

    Я вірю, що є в Україні сили, здатні не допустити такої ганьби. Настав час вже щось вирішувати з нашими вождями, бо подальше знущання з українського народу є неприпустиме. Де той національний лідер, який поведе народ за собою, відгукнись же! За тобою підуть всі знедолені, ображені, принижені, пограбовані. Всі ті, хто хоче жити і працювати чесно в вільній і незалежній країні. Слава Україні !!!

Кілька думок про футбол? Прогулки по городу с Андреем Парамоновым. Сказ о доме городского головы Федора Рудакова
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы