Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

10 декабря, 2019 - 10:34

Зради не відбулося, продажним і підлим "друзям" з Європи ми показали, що можемо домовлятися - БЛОГ 

Зради не відбулося, продажним і підлим "друзям" з Європи ми показали, що можемо домовлятися, але спочатку хай ваш дружбан забере свої війська. Ху*ло сказало, що воно залишається відданим своїм письмовим домовленостям з Петром Олексійовичем Порошенком, і війська не прибере доти, поки на окупованій їм території донбасятини не пройдуть "вибори" під контролем ФСБ.

"[в минских соглашениях] написано: "Украина начинает устанавливать контроль на этой территории, на этом участке границы на следующий день после выборов. И окончательно этот процесс завершается после полной реализации всех политических процедур. Зачем раскрывать Минские соглашения и их переписывать?", - сказало Ху*ло.

Зеленський сказав, що у нього протилежний погляд.

Отже, війна продовжується. А оскільки це визвольна війна - це для нас гарно.

Про припинення вогню та іншу маячню - то лише на папері. Хіба що ймовірно полонених обміняють всіх на всіх (без усілякого лайна на подіумі типа Медведчуків з Бойками, які залишаться поза кадром з вручення цього Оскара, який безумовно отримає наш 95-й).

З повагою ставлюсь до усіх, хто за Україну, у тому числі есесівсців, однак благаю обійтися без блювотіння про зраду, узаконення формули Ху*ломайера і отето от усе. Як і очікувалось, нічого не трапилось.

Оригинал: Леонид Маслов / Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.