Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

29 июня, 2016 - 15:27

Замкнене коло правосуддя

Судова влада України продовжує дивувати своїми рішеннями. Нагадаємо, що Харківська облрада 23 червня звільнила директора Харківського онкологічного центру Юрія Вінника. При розгляді питання свого звільнення колишній директор, найбільше апелював до того факту, що всі кримінальні провадження проти нього на цей момент закриті. І це, на жаль, відповідає дійсності. Більш того, судова влада продовжує захищати рішення слідчих про закриття кримінальних проваджень проти Юрія Вінника.

Так, постановою старшого слідчого СВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області від 28.02.2015 року, закрито кримінальне провадження №12012220490000216 «за відсутністю в діяннях керівництва КЗОЗ «Харківський обласний клінічний онкологічний центр» складу кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 382 КК України» (невиконання судового рішення).

Особа, за чиєю заявою було розпочато кримінальне провадження, звернулось із скаргою на постанову слідчого до Київського районного суду м. Харкова.

Однак, слідчий суддя Муратова С.О. скаргу повернула заявнику Зокрема суддя посилалась на те, що орган досудового розслідування знаходиться на території Ленінського району м. Харкова. А лист заступника начальника ГУ Національної поліції в Харківській області від 08.04.2016р., яким направлено оскаржувану постанову слідчого та який знаходиться у Київському районі, не є підставою для звернення до Київського районного суду.

Після цього заявник звернувся із скаргою вже до Ленінського районного суду м. Харкова. Однак і слідчий суддя Пашнєв В.Г. скаргу також повернув заявникові. В своїй ухвалі від 25 квітня 2016 року, суддя послався на пропущення строку оскарження.

Та найбільше подиву викликає наступне обґрунтування судового рішення: «слідче управління ГУ НП в Харківській області, територіально відноситься до Київського району м. Харкова». Тобто суддя Ленінського районного суду м. Харкова підказує заявникові, що йому треба звертатися із своєю скаргою до Київського районного суду, з якого заявник розпочинав.

Коло правосуддя замкнулося без будь-якого результату.

В даний час, Апеляційний суд Харківської області cповернув дану скаргу в Ленінський суд для розгляду питання про поновлення строку оскарження. Тому Харківський антикорупційний центр буде уважно стежити за подальшою долею цієї цікавої справи.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.