«Я хочу дати надію на розвиток»: Андрій Садовий знімає свою кандидатуру на користь Анатолія Гриценка

1 марта 13:39
Андрей Садовый снял свою кандидатуру с выборов. Фото: Константин Буновский / KHARKIV Today

Андрей Садовый снял свою кандидатуру с выборов. Фото: Константин Буновский / KHARKIV Today

У перший день весни Андрій Садовий зробив важливу заяву в Києві про об'єднання сил з Анатолієм Гриценком.

1 березня Андрій Садовий повідомив, що знімає свою кандидатуру з виборів Президента України, аби демократичні сили отримали шанс на перемогу.

"Ви бачили розслідування про корупцію в обороні держави. Це верхівка айсбергу. Там все набагато страшніше, там є мародерство. Ви усі обговорювали рішення Конституційного Суду, яке вертає нас у далеке минуле. Я хочу подякувати усім, хто мене підтримує. "Самопоміч" – платформа, яка має об’єднати всі сили. Я прийняв рішення. Я відкликаю свою кандидатуру і підтримую Анатолія Гриценка. Саме зараз ми маємо шанс. В єдності – сила!", - сказав Андрій Садовий.

Лідер партії "Самопоміч" зібрав прес-конференцію в Києві. Підтримувала політика його дружина, Катерина Кіт-Садова. За словами Садового, ніякого документу із лідером партії "Громадянська позиція" ще немає. Зустріч очікується в понеділок.

"Лишився місяць. Я прекрасно розумію, якою непростою є ситуація, бачу настрої суспільства. Люди цього прагнуть. Я хочу дати надію на розвиток всім. Ми не можемо йти в минуле. Я свідомий, що це рішення вплине на передвиборчий процес. Це нетипово для української політики. Я думаю, що мій спіч зараз є приємною новиною для Анатолія Гриценка. Я роблю перший крок на шляху. Перемога може бути тоді, коли ми об'єднані", - сказав Садовий.

Зняття кандидатури Садового з президентських виборів не означає, що партія не піде на вибори парламентські - навпаки, Садовий сказав, що осінні вибори до Верховної Ради восени 2019 року і місцеві вибори 2020 року - актуальні.

"Самопоміч" однозначно йде на парламентські і місцеві вибори. Доєднуйтесь!", - підкреслив Садовий.

За словами політика, рада партії "Самопоміч" збиралася сьогодні зранку, усі колеги підтримали рішення про об'єднання. У понеділок може відбутися спільний брифінг Садового і Гриценка з висвітленням дорожньої карти наступних дій.

Садовий і Гриценко 28 лютого 2019 року. Фото: facebook.com.

Садовий і Гриценко 28 лютого 2019 року. Фото: facebook.com.

Натяки на об'єднання Садового і Гриценка з'явилися напередодні, 28 лютого, коли політики розмістили спільне фото у соцмережах. Пізніше, під час програми "Право на владу" на каналі 1+1, Андрій Садовий пообіцяв зробити заяву 1 березня - одразу після того, як отримає дані соціологічного опитування "Рейтинги кандидатів на пост президента України" від СА "ФАМА". Згідно із цим дослідженням, рейтинги Гриценка кращі за показники Садового - 4,6 % проти 2 %.

Анатолій Гриценко одразу відреагував на заяву Андрія Садового.

"Дякую, Андрій Садовий! Психологічно непросте, але чесне, відповідальне і державницьке рішення. Переможне рішення! Разом ми змінимо країну і дамо всім українцям позитивну перспективу!", - зробив допис у Фейсбуці кандидат.

Комментариев: 0
    "Занимается спортом и творчеством": адвокат рассказала о состоянии Олега Сенцова В Харькове двое пассажиров трамвая напали на женщину-кондуктора. У пострадавшей — ожоги глаз (Фото)
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Главное