Урядовий проект бюджету-2018 пропонує пограбувати місцеві громади, — нардеп

8 ноября 12:36

Проект бюджету на 2018-й рік пропонує тотально пограбувати людей через перевантаження місцевих бюджетів невластивими видатками. Проект бюджету має бути повернутий на доопрацювання.

Про це сьогодні, 8 листопада на сесії Верховної Ради України заявив народний депутат Роман Семенуха ("Самопоміч").

"Уряд своїм проектом бюджету на 2018-й рік пропонує відкинути Україну назад. Це фактично тотальна пропозиція уряду пограбувати бюджети громад. Проектом бюджету на місцеві громади покладаються невластиві витрати, водночас жодним чином не збільшуючи податкову базу", - наголосив Семенуха.

За словами нардепа, уряд пропонує направити 8 мільярдів гривень на покриття заборгованості населення за житлово-комунальні послуги, 7 мільярдів органи місцевого самоврядування мають додатково витратити на оплату пільг з оплати житлово-комунальних послуг для окремих категорій громадян, 2 мільярди гривень треба виплатити по заборгованості по зарплатам медичним працівникам; близько 7 мільярдів дофінансувати за непокриття медичних субвенцій, близько 4 мільярдів мають доплатити місцеві бюджети за освітню субвенцію.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Госбюджет-2018: расходы на Кабмин, ВР и АП вырастут на треть

"Кожне місто, кожна територіальна громада по своєму переживе цей терор, запропонований урядом. Наприклад, Харків буде вимушений знайти додатково 2 мільярди, Дніпро - 700 мільйонів, Львів - 0,5 мільярди, Запоріжжя - майже мільярд, Одеса - 670 мільйонів... Це тотальне пограбування місцевих громад, так не може бути", - підкреслив Семенуха.

"Фракція "Об'єднання "Самопоміч" звернулася з сотнями листів до міських голів, десятки їх говорять, що не переживуть таку ініціативу уряду..."
Цей бюджет який запропонований з тотальним пограбуванням місцевих бюджетів, не має право на існування, він має бути повернутий і суттєво переглянутий", - наполягає нардеп.

Комментариев: 0
    Кабмин повысил стипендии студентам Украина ввела санкции против 18 российских компаний
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Экономика