Як зміниться життя під час комендантської години

Комендантська година вводиться для посилення правопорядку і безпеки людей.

Усіх жителів просять неухильно дотримуватися чинних обмежень.

Сьогодні, 24 лютого, у Харкові та інших українських містах оперативними штабами було ухвалено рішення про встановлення комендантської години.

Нацполіція оприлюднила умови пересування мирного населення у цей час:

  • На в'їздах/виїздах із населених пунктів встановлено блокпости. Поліцейські перевіряють документи осіб, зупиняють транспортні засоби, проводять огляд речей та автомобілів.
  • Важливо! Міста, в яких встановлена комендантська година, закриті на в'їзд, але працюють на виїзд.
  • Громадянам заборонено перебувати на вулицях населених пунктів під час комендантської години.
  • В Урядовий квартал Києва цілодобовий доступ мають лише народні депутати, урядовці, інші державні діячі та працівники ЗМІ, які внесені до відповідних списків. Поліція перевірятиме документи цих осіб та проводитиме їх огляд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одна із мереж супермаркетів скоротила графік роботи, інша — закрила магазини у Харкові

"Комендантська година — необхідний захід в умовах активної військової фази агресії Російської Федерації проти України. Запроваджується для посилення правопорядку та безпеки людей. Закликаємо всіх неухильно дотримуватися чинних обмежень. Разом з тим, нагадуємо, що потрібно бути готовими до екстреної евакуації в будь-який момент. Під час спрацьовування сирени терміново перейти до місць укриття", — повідомили правоохоронці.

Нагадаємо, на території Харківської області комендантську годину запровадили з 22:00 до 6:00. Жителів регіону просять не піддаватися паніці, перебувати у захисних спорудах та укриттях, чітко виконувати вказівки працівників Національної поліції, Національної гвардії, ДСНС щодо системи оповіщення. До того ж, уникнути пересувань по Харкову та області, оскільки зараз це є вкрай небезпечним.