Харків'янин став віцечемпіоном світу з пауерліфтингу

Сергій Білий (ліворуч) поступився американському атлетові.

Харківський спортсмен Сергій Білий здобув срібну нагороду на чемпіонаті світу з пауерліфтингу.

Змагання проходять у литовському місті Друскінінкай.

Сергій Білий змагався у триборстві у ваговій категорії до 105 кг. Як повідомляє Національна федерація пауерліфтингу України, він завершив присідання з вагою 405 кг з другим результатом, у жимі лежачи здобув малу бронзову медаль, зафіксував штангу вагою 300 кг, а в останньому змаганні — у тязі — підняв вагу у 340 кг і зібрав у суму триборства 1045 кг.

Сергій Білий став срібним призером чемпіонату, а золоту медаль здобув американець Ян Белл.

"Лише одним кілограмом у сумі триборства Сергій Білий з Харкова поступився американському атлетові", — повідомили у федерації.

Як писав KHARKIV Today, харківський "Металіст 1925" переміг одеський "Чорноморець" з рахунком 2-1.