"Удар" хоче розбити монобільшість Кернеса у Харкові

Партія з великим досвідом вперше візьме участь у виборах до Харківської міської ради.  

Серед проблем, вирішення яких ставлять за мету кандидати в депутати міської ради від "УДАРу", — стан медицини і доріг, проблема роботи "Коксохіму" та умови для підприємців. 

7 жовтня у прес-центрі KHARKIV Today представила передвиборчу програму та першу п’ятірку кандидатів у депутати Харківської міської ради обласна організація політичної партії "УДАР "Український Демократичний Альянс за Реформи" Віталія Кличка. 

Перший номер у списку кандидатів від партії — Георгій Лаговський, він є і кандидатом на посаду Харківськького міського голови від "УДАРу". Наразі Лаговський працює депутатом міськради, тому знає систему зсередини. 

"За п’ять років я зрозумів, що таке міська влада, міське управління, виконавчий комітет і що таке монобільшість, як зараз говорять. Для мене це тепер не порожній звук, у Харкові ця монобільшість вже п’ять років за моєї каденції, що не дуже добре для міста. Оскільки рішення приймається одноголосно, інша позиція не сприймається у жодному ракурсі. Ось тільки тому, що існує монобільшість, варто піти на вибори та розбити цю монобільшість, "УДАР" буде гарною опозицією майбутній міській владі. Як кандидат у мери вважаю, що це робота не однієї людини, а команди. На даний момент у нас сформована команда, кожна людина, яка йде до міської ради, може зайняти важливу посаду для міста. Ці люди можуть очолювати цілі департаменті, і результати їхньої роботи побачимо дуже скоро", — розповів він.

Підтримати харківських "ударівців" приїхала керівниця центрального виборчого штабу партії Оксана Продан. За її словами, представники партії не дають пустих обіцянок, а займаються конкретними справами. 

"Партія "УДАР" Віталія Кличка має вже велику історію, партії десять років, і вся історія, яка в нас була — це історія конкретних кроків, конкретних рішень на благо громадян, з якими ми працюємо. Я абсолютно переконана, що ці люди зможуть так само провадити політику партії "УДАР" у Харкові та Харківській області. Немає жодної людини, яка могла б сказати: ось ви пообіцяли, ви ходили, ви щось не зробили, тому що не захотіли. Всі ті речі, за які брався "УДАР", ми завжди відстоювали, і навіть якщо не змогли зробити ту чи іншу річ на рівні держави, ми сьогодні демонструємо це на рівні Києва. Люди, присутні тут у командії, самодостатні, уже досягли конкретних кроків у своєму житті і можуть сьогодні запропонувати харків’янам рішення питань, які стоять перед містом", — пояснила вона. 

Голова партії Віталій Кличко просив підтримати команду "УДАРу" у Харкові і пообіцяв приїхати до міста. 

"Партія "УДАР" завжди з вами, ми любимо ваше місто і йдемо на вибори, щоб відстояти інтереси кожного його жителя. Ми не даємо порожніх обіцянок і виконуємо те, що плануємо", — зазначив Віталій Кличко.

Перша п'ятірка кандидатів до Харківської міської ради від "УДАРу" виглядає так:   

  1. Георгій Лаговський, депутат міськради, президент Української федерації
    бразильського джиу-джитсу;
  2. Юлія Сєдая, кандидат соціологічних наук, доцентка, начальник управління у місті Харкові та Харківській області Північного міжрегіонального департаменту Національної служби здоров’я; 
  3. Захар Мазняк, депутат міськради, кандидат технічних наук, доцент Харківського державного університету харчування та торгівлі;
  4. Ірина Кирчата, менеджер-економіст, директор медичного центру "Ві Вері Мед", дворазова Чемпіонка світу з сучасних танців; 
  5. Юрій Бок, керівник підприємства "Латус" (найбільший в Україні виробник матеріалів широкого спектру для стоматології). 

Георгій Лаговський переконаний, що на місцевому рівні можна вирішити безліч проблем, оскільки є депутатом міськради. Свою роботу він планує продовжити.  

"Я живу у Харкові і виховую двох дітей, один із них дуже малий, тому ходить до дитячого садочка. Коли я запитав у вихователів, скільки вони отримують, почув дуже неприємну цифру. Я знаю точно, що в Києві існує програма підтримки освітян, у тому числі, працівників дошкільної освіти. У Харкові такої програми немає, і ось один із пунктів нашої програми — це буде організація міською радою такої програми, підтримки саме дошкільних навчальних закладів. На послуги ЖКГ суми перераховуються великі, результат ми усі бачимо взимку, коли у нас замість опалення холодні батареї, течуть труби. Якщо ми живемо у багатоповерхівках, то ми достатньо оперативно отримуємо певні послуги, жителі приватного сектору залишаються покинутими. Коли випадає сніг, їм доводиться самотужки чистити дороги, проїзди, місто не встигає з цим впоратися, і це правда. Харків — велике місто, і воно не може жити без якихось великих розв’язок, на жаль, "на вчора" вже були потрібні розв’язки у районі метро "Київська", рішення зі збільшення швидкісного режиму на великих магістралях, хоча б до 80 кілометрів на годину", — розповів кандидат у мери Харкова і депутати міськради. 

Його однодумиця Юлія Сєдая хоче довести, що депутат може працювати, не крадучи бюджетних коштів.

"Можна працювати задля розбудови цього міста, життя його мешканців, бути людиноцентричними для вирішення конкретних проблем. Я побачила вперше в цій політичній силі, що невігластво, непорядність, загравання з виборцями — недопустиме. Мені відома реальна ситуацію з COVID-19, і вважаю за потрібне бути тут, щоб незважаючи на прогнози, місто не перетворилося на райони Італії, Іспанії, якими вони були навесні цього року", — підкреслила кандидатка в депутати міськради. 

Серед харківських "ударівців" є і спортсменка Ірина Кирчата, яка звикла за будь-яких умов досягати мети і діяти замість того, щоб говорити. 

"Мені здається, що варто правильно взаємодіяти з жителями нашого міста і разом з ними вирішувати ті проблеми і ті питання, які реально стосуються саме їх. З якісною медициною у нас проблеми не лише у місті, а й по країні в цілому. Дуже хочеться, щоби наша медицина була більш якісною, можливо, щоб з’явилося грамотне медичне страхування", — пояснила вона.   

Депутат міськради Захар Мазняк звертає увагу не лише на відсутність ремонтів у багатоповерхівках, проблеми води, очисних споруд, переробки сміття, кронування дерев, а й "Коксохіму".  

"Харків — дуже пасивне місто, багато грошей витрачалося на іміджеві проекти, у нас є красиві парки, непогані дороги. Однак питання, з якими до нас звертаються люди, більш життєві. У нас нещодавно постало питання коксового заводу, однак воно набагато ширше, ніж здається. Так, він забруднює повітря, проте є закони, ліміти по скиданню. За законом, вони повинні сплачувати штрафи або їх треба стимулювати для того, щоб вони самі захотіли будувати очисні споруди", — вважає Мазняк.

Його однодумець Юрій Бок йде в депутати міськради тому, що має великий досвід підприємництва, який може бути корисним для харків'ян: 

"Я виступаю за те, щоби у Харкові зробити виробничі кластери, обладнати майданчики для роботи підприємців, виробничої та торгової. Треба дати можливість підприємцям працювати в комфортних умовах, щоб вийти на новий рівень".  

Харківські "ударівці" хочуть виправити те, що представники партії ніколи не були присутні у Харківській міськраді та створити власну фракцію.

* Політична реклама