У харківській "Долині альпак" побудують каплицю
У Екопарку також анонсували акцію пам'яті жертв Голодомору.
Біля Меморіалу жертвам Голодомору, де розмістилася "Долина альпак", хочуть побудувати каплицю і створити історико-культурно-освітній комплекс. Про це KHARKIV Today повідомили в "Фельдман Екопарку".
"На території "Фельдман Екопарку", розташованій поруч з Меморіалом жертвам Голодомору, буде побудований історико-культурно-освітній комплекс, частиною якого стане православна каплиця для поминання пам'яті невинних жертв", — розповіли в Екопарку.
Повідомляється, що комплекс "буде включати в себе серйозні освітні проєкти, зокрема, музеї та виставки під відкритим небом, буде знайомити з історією України і культурою народів світу, залучати креативну молодь". Також в Екопарку планують розмістити на цій території стенди з інформацією "що стосується трагічного минулого, зокрема, про Голодомор і Голокост, а також про права тварин і про цінності життя всіх мешканців нашої планети". Почати будівництво планують найближчим часом.
В "Фельдман Екопарку" кажуть, що "з огляду на сусідство з Меморіалом, до створення комплексу підійдуть з усією серйозністю".
Крім цього, в День пам'яті жертв Голодомору (28 листопада) на центральній алеї парку запалять свічки в пам'ять про загиблих. Взяти участь в акції запросили всіх небайдужих.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Фельдман і альпаки: поруч з пам'ятником Голодомору в Харківській області нардеп поселив тварин
Також в Екопарку повідомили, що щорічно проводять роботи з благоустрою меморіалу.
"Навесні, наприклад, ми висадили біля нього ялівець та інші декоративні рослини, їх навіть довелося охороняти, так як несвідомі громадяни норовили їх викопати і привласнити, — розповів адвокат "Фельдман Екопарку" Олексій Стовба.
А ось чи збираються демонтувати величезну табличку з прізвищем народного депутата, яка є в назві екопарку, не повідомляється. Можливо, її залишать, щоб вона і далі привертала увагу, і всі бажаючі змогли знайти не тільки "Долину альпак" і майбутній комплекс з каплицею, але і пам'ятник загиблим під час геноциду українського народу 1932-1933 років.