Скандальний екс-лісник Сиса знайшов роботу і хотів полетіти на Мертве море

Відразу після звільнення з посади директора "Гутянського лісгоспу" Віктор Сиса став менеджером у фірмі з продажу будматеріалів.

Екс-директор Гутянського лісгоспу Віктор Сиса, якого підозрюють у дачі хабара детективу НАБУ, працює менеджером в харківській фірмі з продажу лісу і будматеріалів. Він скаржиться на погіршення матеріального становища.

Екс-директору лісгоспу Віктору Сисі продовжили запобіжний захід. До 30 березня він повинен залишатися в межах Харківської області. А 29 січня Сиса почав працювати менеджером у фірмі "САП2020", що займається виробництвом фанери, дерев'яних панелей і шпону. Інформація про це міститься в постанові Вищого антикорупційного суду.

"Підозрюваний просив відмовити в продовженні терміну дії обов'язків, пояснив, що в даний час вже не обіймає посаду директора лісгоспу, а з 29 січня працює менеджером в компанії "САП 2020" в Харкові, яка займається продажем будівельних матеріалів по Харківській області, тому йому по роботі необхідно мати можливість пересуватися по області. Його матеріальне становище погіршилося в результаті внесення застави, оплати послуг адвокатів, тому ризик переховування відсутній ... Просив надати можливість йому виїхати за кордон для лікування / оздоровлення на Мертвому морі ", — йдеться в документі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сысы нет, а щепки летят: в Гутянском лесхозе вырубили деревья на миллион гривен

Детективу НАБУ у Державній міграційній службі повідомили, що 15 жовтня (за два тижні до дачі хабара — ред.) минулого року Віктор Сиса одержав закордонний паспорт, однак не здав його.
"Зате підозрюваний передав детективу НАБУ паспорт громадянина України для виїзду за кордон, виданий в 2010 році, який був визнаний недійсним. Аргументи сторони захисту про те, що паспорт був втрачений [Віктором Сисою — ред.] під час його затримання 30.10.2019 або вилучено співробітниками НАБУ без відображення цього в протоколі обшуку автомобіля, є необґрунтованими.  Так, на час розгляду клопотання слідчого судді не представлено підтвердження того, що [Віктор Сиса — ред.] заявив про втрату цього паспорта і він визнаний недійсним. Обшук автомобіля, яким керував [Віктор Сиса — ред.], 30.10.2019 було здійснено в присутності понятих і зі здійсненням відеофіксації його проведення, про що складено протокол обшуку, в якому відсутні відомості про виявлення та вилучення паспорта на ім'я [Віктора Сиси — ред.] ", — пояснили в судовій ухвалі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нелюбимый лесник Зеленского перед увольнением из лесхоза одолжил шесть миллионов гривен

Суддя дозволив Віктору Сисі пересуватися в межах Харківської області, але відмовив у поїздці на Мертве море.

"У зв'язку зі зміною місця роботи та необхідністю досить частого відвідування закладів охорони здоров'я, є допустимим залишення населеного пункту, в якому проживає підозрюваний, для виїзду в Харків і населені пункти Харківської області без необхідності отримання дозволу сторони обвинувачення", — значиться в документі.

Також екс-директору "Гутянського лісгоспу" потрібно здати на зберігання свій закордонний паспорт.

Як писав KHARKIV Today, 24 січня Віктора Сису уволили з посади директора "Гутянського лісгоспу". 17 січня в Московському райсуді Харкова Сису отстранили з посади голови лісгоспу за підозрою в службовій халатності.

31 жовтня 2019 року Сису задержали під час передачі хабара в 110 тисяч доларів детективу НАБУ. 2 листопада його взяли под стражу з правом внесення застави в сумі майже 5 мільйонів гривень — майже в сім разів менше, ніж просив прокурор. 4 листопада за Сису внесли заставу, він вышел на свободу із Київського СІЗО. 5 грудня суд отказался отстранить його з посади директора Гутянського лісгоспу. У січні з Сиси сняли електронний браслет: він скаржився на те, що через засоби контролю у нього загострився псоріаз.