Як живе окупований Ізюм
Жителі Ізюма намагаються виїхати до Куп'янська, який також окупований, але гуманітарна ситуація там трохи краща.
У окупованому місті Ізюм Харківської області обстріли стали менш інтенсивними, однак до міста прибуває багато нових підрозділів російських військових, які готуються до наступу на Донбас. Про це пише "Країна" з посиланням на заступника міського голови Ізюма Володимира Мацокіна.
"Є обстріли у різних частинах міста, не такі інтенсивні, як були, але є. Також йдуть великі пересування російських військ. Зараз до міста прибуває багато нових підрозділів окупантів. Йде постійне переміщення військових містом. Я не військовий, але, наскільки я розумію, вони готуються до наступу. Наскільки мені відомо, їхня поведінка у місті є досить агресивною", — сказав Мацокін.
В Ізюмі немає ліків, інсулінів, продуктів. За приблизними підрахунками окуповане місто не змогли залишити близько 15 000 жителів.
"Є інформація, що люди частково намагаються виїжджати до Куп'янська, який також окупований, але там гуманітарна ситуація трохи краща і немає таких великих руйнувань. У місті залишається приблизно 15 000 людей", — пояснив Мацокін.
Як писав KHARKIV Today, 1 квітня російська армія почала повністю контролювати Ізюм. Це сталося через кількісну перевагу російських окупантів та віроломства місцевих зрадників. 26 березня місцеві зрадники провели російських окупантів на південну частину міста, що призвело до повного блокування шляхів доставки гуманітарної допомоги до Ізюма та евакуації місцевих жителів. Жителі Ізюма залишаються без їжі, води, ліків, світла, тепла, мобільного зв'язку та інтернету.