У Коломаку жителі вимагали відмінити рішення сесії про передачу землі доньці голови громади

Під час сесії Коломацької селищної ради 15 грудня трапився скандал.

Як повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук громадська організація "Сила землі", обурені місцеві жителі прийшли на засідання з вимогою провести позачергову сесію і відмінити рішення про передачу майже 40 гектарів землі доньці Коломацького селищного голови Володимира Гуртового.

Підтримала людей депутатка ради Галина Паймаш.

"31 серпня у нас була сесія селищної ради, на якій ми пакетом голосували земельні питання, я голосувала проти, тому що була не згодна з пакетним голосуванням, але ви проголосували навіть не знаючи, за що ви голосуєте. Дане рішення викликало резонанс і обурення, тому що земля була передана, і голова вже зізнався в цьому, його доньці. А це більше 40 гектарів землі. Я вважаю, що ми повинні захищати інтереси людей. А ви, пане голово, вводите депутатів в оману своїм пакетним голосуванням і працюєте лише на користь себе і своєї родини", —  сказала Паймаш.

Під час розмови з активістами Коломацький селищний голова підтвердив, що згідно з рішенням ради майже 40 гектарів землі отримає в оренду саме його донька. Чим ще більше обурив людей, за словами яких, їм навіть два гектара неможливо взяти в оренду. На запрошення активістів участь у засіданні сесії взяв голова ГО "Сила землі" Сергій Семенченко.

"Наша організація завжди реагує на сигнали людей щодо махінацій із землею. На сьогоднішній сесії в Коломаку я спілкувався з депутатами та місцевими жителями, які обурені діями селищного голови Гуртового, який змусив підконтрольну йому більшість без розгляду та обговорення проголосувати за виділення декількох десятків гектарів землі своїй доньці, яка до того ж не є сільгоспвиробником. Найгірше те, що коли депутатка селищної ради Галина Паймаш та місцевий житель Олексій Лутецький виступали і озвучували цю проблему, то депутати і голова просто посміялися і завершили засідання сесії", – поділився враженнями Семенченко.

Проводити позачергову сесію, як вимагали місцеві жителі, відмовилися.