У Харкові презентували надефективний бот для боротьби з наркотиками
Поскаржитись на поширення наркотиків можна чат-боту StopDanger.
22 березня в Харківській міській раді презентували чат-бот для боротьби з наркотиками StopDanger, який можна знайти в Telegram. Як зазначив керівник громадської організації "Хантерс-Харків" Станіслав Жадан, чат працює надефективно, доставляє патрульним фото і інформацію про "закладки" за хвилину.
"За 60 секунд патрульний отримує фото, бачить геолокацію, час обробки інформації — 15-30 секунд. Той чат, на основі якого створено цей бот, працює надефективно. Люди бояться повідомляти інформацію про правопорушників, ця платформа дозволяє надавати інформацію інкогніто", — пояснив Жадан.
Відзначимо, після запуску чат-бот StopDanger пропонує обрати три функції — швидке реагування, інформація про злочин і консультація фахівців.
Раніше Харківська міськрада підписала з Головним управлінням Нацполіціі в Харківській області меморандум про спільну роботу по боротьбі з розповсюдженням наркотиків. За словами секретаря міськради Ігоря Терехова, робота знаходиться на стартових позиціях і вона нелегка, завдання — прибрати наркотики з Харкова.
"Архіважливе завдання для Харкова — щоб ми з вами зжили наркотики з вулиць міста. Я дуже багато зустрічаюся з жителями, і на кожній зустрічі піднімається питання про наркотики. Починаючи від написів на фасадах і закінчуючи закладками на дитячих, спортивних майданчиках, біля шкіл. Хочу попросити і звернутися до поліції — жорстко реагувати на всі виклики. Дуже багато буде звернень, люди небайдужі, вони не хочуть терпіти наркотики, наше завдання — прибрати цю гидоту з повсякденного життя. Прошу патрульних, дільничних — жорстко реагувати на кожен виклик. Прошу всіх не бути байдужими", — сказав Терехов.
Начальник Головного управління Нацполіціі в Харківській області Андрій Рубель пообіцяв надати звіт про роботу нового чат-бота для боротьби з наркотиками через місяць.
Як писав KHARKIV Today, у 2019 році в Харкові презентували чат-бот для боротьби з наркотиками "СтопНаркотик".
Інформація про наркотики в ньому також передається на умовах анонімності — спілкування відбувається виключно з ботом програми. Учасник може подивитися, скільки адрес йому вдалося заблокувати через опцію "статистика".