Синєгубов просить усі громади Харківської області підтримати План Зеленського
Депутати Харківської міськради підтримали План Перемоги Володимира Зеленського, на черзі — Харківська обласна рада.
Сьогодні Харківська міська рада на позачерговій сесії одноголосно (66 депутатів) підтримала План Перемоги, який Президент України презентував міжнародним партнерам. Завтра аналогічне рішення на сесії буде приймати обласна рада. Напередодні голосування очільник Харківської обласної військової адміністрації звернувся до депутатів усіх рівнів на Харківщині.
"Дякую всім депутатам за підтримку президентської ініціативи. Підтримка від міжнародних партнерів вкрай важлива для її ефективної реалізації. План Перемоги — стратегічний документ... Закликаємо всі громади Харківщини якнайшвидше підтримати План Перемоги України та продовжити ефективну комунікацію з міжнародними партнерами на всіх рівнях співпраці", — написав Олег Синєгубов у власному Телеграм-каналі.
Голосування за План Президента України відбуваються у місцевих радах по всій Україні.
Нагадаємо, 16 жовтня Володимир Зеленський оприлюднив план перемоги у Верховній Раді. У ньому — п'ять пунктів:
1. Запрошення України до НАТО.
2. Оборона. Йдеться про продовження операції "у визначених районах ворожої території", зокрема Курській області; посилення позицій української армії та знищення наступального потенціалу Росії на тимчасово окупованій території України; допомога партнерів у комплектуванні резервних українських бригад; посилення ППО, надання Україні далекобійних засобів ураження, супутникових даних і даних розвідок.
Цей пункт має таємний додаток, до якого мають доступ партнери. У них міститься чутлива інформація про озброєння, його види і т. п.
3. Стримування. Містить таємний додаток, який отримали США, Велика Британія, Франція, Італія та Німеччина. Україна пропонує розмістити на своїй землі комплексний неядерний пакет стримування для захисту від будь-якої воєнної загрози з боку Росії.
4. Стратегічний економічний потенціал. Україна пропонує США, разом із ЄС та іншими партнерами укласти угоду щодо спільного захисту українських критичних ресурсів, спільного інвестування та використання економічного потенціалу. Цей пункт також містить таємний додаток.
5. Наявність досвідченого українського військового контингенту, який мають використати для зміцнення оборони всього альянсу НАТО та гарантувати безпеку в Європі, у післявоєнний час.