Школярі з Харкова та області можуть дивитися уроки по телевізору
З початку війни діти на канікулах.
У понеділок, 14 березня, стартує "Навчання без меж" — спільний освітній проєкт Міністерства освіти і науки, Міністерства культури та інформаційної політики, українських телеканалів "ПЛЮСПЛЮС", "Піксель" та регіональних каналів Громадського мовника, а також платформ онлайн-телебачення MEGOGO, "Київстар" ТБ", 1+1 video та sweet.tv. Про це 13 березня повідомили у Міністерстві освіти і науки.
"Вісімнадцятий день триває жорстока війна Росії проти України. Збройні сили України та загони тероборони гідно утримують оборону нашої держави і дають відсіч окупантам! Зараз наше завдання організувати та запустити освітній процес, принаймні там, де дозволяє ситуація з безпекою. Для цього ми об'єднали зусилля з колегами та партнерами і підготували додаткові інструменти для дистанційної освіти, як от проєкт "Навчання без меж", — розповів міністр освіти та науки Сергій Шкарлет.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області окупанти розстрілюють автомобілі з дітьми
Проєкт передбачає трансляцію відеоуроків для школярів 5-11 класів. Щодня буде присвячено окремій дисципліні. З 14 до 18 березня (понеділок-п'ятниця) транслюватимуть такі уроки:
- 14 березня — українська мова;
- 15 березня — математика;
- 16 березня — історія України;
- 17 березня— українська мова;
- 18 березня — математика.
Дитячий телеканал "Піксель" транслюватиме уроки для 5 класу щодня о 10:00 та для 6 класу об 11:00. "ПЛЮСПЛЮС", який входить до складу 1+1 media, показуватиме уроки для школярів трьох класів: 7 класу з 10:00 щоденно, 8 класу з 11:00 та 11 класу з 12:00. Регіональні канали "Громадського" транслюватимуть заняття для 9 класу о 10:00 та для 10 класу об 11:00.
Також усі згадані уроки можна буде переглянути на платформах онлайн-телебачення MEGOGO, "Київстар ТБ", 1+1 video, sweet.tv як у прямому ефірі, так і у будь-який зручний час абсолютно безкоштовно.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У які ігри пограти з дитиною в укритті під час війни
Проєкт реалізується на основі Всеукраїнського онлайн-розкладу — ініціативи Міністерства освіти і науки, у рамках якої учні 1-11 класів можуть долучитися до відеоуроків, розміщених на платформі YouTube. Усі охочі можуть додавати нові уроки за розкладом до свого google-календаря, щоб отримувати повідомлення про початок трансляції.
Нагадаємо, у деяких громадах Харківської області закінчаться шкільні канікули. Дітей навчатимуть дистанційно.