Мер Балаклії каже неправду: до міста доставляють гуманітарну допомогу

Лише за останній тиждень до Балаклії було доставлено 50 тонн гуманітарного вантажу.

Мер Балаклії Іван Столбовий розпочав співпрацю з окупантами.

До окупованої Балаклії доставляють гуманітарну допомогу. Тільки за останній тиждень 50 тонн продуктів і товарів першої необхідності відправили до окупованого міста. Заява мера Балаклії про те, що туди не прямує "гуманітарка" — неправда. Про це повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.

"Його заяви про те, що до Балаклії не було доставлено гуманітарний вантаж, є неправдою, м'яко кажучи. За останній тиждень туди було доставлено близько 50 тонн. Тому що це не таке критичне місто, як Ізюм. І є туди можливість волонтерами доставляти гуманітарний вантаж. Біля Балаклії було сформовано міні-логістичний центр, куди ми довозили гуманітарну допомогу, яку вже невеликими автомобілями було доставлено безпосередньо до міста", — сказав Синєгубов.

Нагадаємо, увечері 26 березня Олег Синєгубов повідомив про викрадення російськими окупантами заступника міського голови Балаклії Сергія Полторака, начальника відділу цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Олега Блудова і мера Балаклії Івана Столбового. Однак через два дні стало відомо про те, що Іван Столбовий розпочав співпрацю з окупантами. Голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов назвав це зрадою жителів Балаклії та нагадав про кримінальну відповідальність.

"Вчорашній його вихід до населення із закликами до співпраці з окупантами безпосередньо показав його справжню позицію, яку ми, звичайно, засуджуємо, оскільки він фактично зрадив кожного громадянина свого населеного пункту та Харківщини загалом, — сказав Синєгубов. — Я спілкуюсь із головами територіальних громад, райдержадміністрації з ними спілкуються. І більше того, сьогодні вранці ми спілкувалися, я не називатиму населений пункт, який знаходиться вже три тижні під окупацією Росії. І там таких настроїв немає. Люди тримаються, люди чекають на звільнення. І жодних не те що закликів, навіть думок про співпрацю з окупантом там немає”.