Харків'янин отримав "срібло" на Паралімпіаді у Токіо

Другий результат показав плавець Максим Кріпак.

Харків'яни вже принесли збірній України три медалі.

25 серпня харківський плавець Максим Кріпак отримав срібну медаль на старті своїх змагань на Паралімпійських іграх-2020 у Токіо. Про це повідомили у Харківській обласній державній адміністрації.

"На дистанції 50 метрів вільним стилем у категорії S10 він фінішував другим з результатом 23.33 секунди. Від британця Роуена Крозерса, який став чемпіоном, харків'янин відстав на 0.12 секунди", — розповіли у ХОДА.

Відзначимо, Максим Кріпак на Паралімпіаді- 2016 у Ріо-де-Жанейро отримав п'ять золотих і три срібні медалі.

Нагадаємо, першу медаль на Паралімпіаді у Токуо принесла збірній України харків'янка Євгенія Бреус. Фехтувальниця перемогла суперницю Єву Андреа Хармаші з Угорщини у змаганнях на шаблі і посіла третє місце.

Другу медаль завоювала харків'янка Олена Федота — "срібло". У змаганнях на шаблі спортсменка виграла у семи суперниць і вийшла у фінал. Однак у фіналі її обійшла спортсменка з Китаю Шумей Тан.