Для нового онкоцентру в Харкові монтують залізобетонний каркас
Після того як лікувально-діагностичний корпус нового онкоцентру побудують, лікарі зможуть переїхати до нової будівлі.
У 2021 році проєкт передбачає виготовлення і монтаж залізобетонного каркаса першої частини лікувально-діагностичного корпусу, спорудження зовнішніх і внутрішніх стін будівлі лікувально-діагностичного корпусу, монтаж віконних блоків, покрівлі, виконання внутрішніх санітарно-технічних робіт, влаштування систем опалення, будівництво індивідуального теплового пункту, газової котельні. Сучасний онкологічний центр в Харківській області будують за програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво". Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації.
Зараз на об'єкті почали монтаж залізобетонного каркаса будівлі лікувально-діагностичного корпусу.
"На сьогоднішній день на будівельний майданчик завезено понад 30% колон. Також завезена арматура в повному обсязі, є опалубка. На цей об'єкт доставляють залізобетонні вироби від трьох виробників: Бориспільського заводу, Балівського і Харківського заводу "Еталон". Змонтовано баштовий кран, є два пересувних крани: потужністю 50 і 25 тонн. Все це потрібно, щоб почати процес зведення каркаса", — розповів директор департаменту капітального будівництва Харківської ОДА Сергій Жуков.
Роботи на об'єкті проходять згідно із затвердженими планами.
"На даний момент ми знаходимося в графіку, навіть намагаємося випередити його. Для цього підрядна організація погодила сама і змонтувала баштовий кран, він дозволить прискорити темпи будівництва", — уточнив чиновник.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На реконструкцію яких об'єктів в Харківській області дасть гроші держава
У цьому році на будівництво онкологічного центру заплановано спрямувати більше 190 мільйонів гривень. Це гроші державного і обласного бюджетів. В цілому онкологічний центр будуватимуть в чотири черги.
"Перша і друга черга — це лікувально-діагностичний корпус. Після будівництва першої і другої черги лікарі зможуть переїхати до нової будівлі. У третій черзі буде демонтаж одного з існуючих корпусів та на його місці буде додатково побудовано два крила лікувально-діагностичного корпусу і центр променевої терапії. Четверта черга передбачає реконструкцію парку, будівництво газової котельні, поліклінічного відділення та харчоблоку", — розповів директор обласного департаменту капбудівництва.
Як писав KHARKIV Today, раніше голова Харківської ОДА Айна Тимчук говорила, що загальний кошторис проекту практично дорівнює річному бюджету Харківської області, це — близько трьох мільярдів гривень.