Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

10 июля, 2016 - 22:43

Титушки намагаються збирати плату за проїзд до Безлюдівського водойому

Незважаючи на судові рішення щодо повернення у власність держави Нагор’євського водосховища у Безлюдовці, хлопці спортивної зовнішності продовжують вимагати у харків’ян плату за проїзд до водойми.

Сьогодні у популярному харківському пабліку в черговий раз з’явилося повідомлення щодо намагання невідомими людьми взимати плату за проїзд до Нагор’євського озера. При чому аргументувати отримання побору молоді люди не могли, а к тим, хто відмовлявся платити визивали підмогу у вигляді «крепких спортивных парней». І це продовжується, незважаючи на заяви прокуратури Харківської області, що вона повернула це водосховище та територію біля нього у власність держави.

Більше того, ділянка, на якій розміщене, так назване КПП, не виділена нікому. Тобто доступна для всіх.

Тож 29 червня Прокуратура області повідомила, що відстояла в апеляції свою позицію та не допустила незаконне користування землями на території Нагор`євського водосховища у Безлюдівці.

Як розповів начальник відділу прокуратури області Олексій Лесенко, орендар - господарське товариство, яке працює у галузі культурно-оздоровчих та спортивних послуг, користувалося землями з 2001 року.

Загальна площа лісового та водного фонду, яка орендувалася товариством для створення зони відпочинку - 81,46 га. З них понад 70 га води, більше 1 га лісу та близько 10 га - піски.

Після закінчення договорів оренди у 2011 році, підприємство близько п'яти років користувалося землею не маючи на це законних підстав. Продовжити договори оренди ТОВ вирішило тільки у 2016 році. Для цього воно звернулося до суду.

Суд першої інстанції зайняв сторону господарства. Свою позицію прокуратура відстояла в суді апеляційної інстанції. Апеляційний господарський суд відмовив ТОВ у продовженні договору оренди земель.

Наразі вирішується питання щодо пред'явлення позову про звільнення земельних ділянок та повернення їх державі. Але в реалі є КПП й з людей знімають гроші.

Як вдалося дізнатися «Харківському антикорупційному центру», судилась прокуратура з ТОВ «Федерація Боксу і Кікбоксінгу». Це підприємство записане на Дмитра Сторожева, Артура Степаньяна та Тетяну Картуманову. Керівником вказаний Олег Завгородній.

Сторожев очолював Чугуївську райспоживспілку, Степаньян – підприємець, який володіє ТОВ «Міраж», а Тетяна Каратуманова – дружина депутата облради від «Опозиційного Блоку» Олега Каратуманова. Як бачимо з назви у цього підприємства має бути вдосталь хлопців спортивної зовнішності.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.