Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

25 октября, 2019 - 14:59

Спроби очорнення «Азову» не можуть залишитися без реагування

Глава правления Майдана иностранных дел

Вважаю такими, що не можуть залишитися без реагування народних депутатів України, спроби публічного очорнення одного з найбільш заслужених і боєздатних підрозділів Національної гвардії України окремого загону спеціального призначення «Азов».

Тому підготував проект листа до 40 американських конгресменів, які звернулися до Державного секретаря США М.Помпео із закликом занести «батальйон «Азов» до списку терористичних організацій.

Хочу нагадати американським колегам, що цей військовий підрозділ створений активістами і учасниками Революції Гідності. Азовці брали участь у звільненні з російської окупації Маріуполя і великої кількості інших неселених пунктів.

Ми ніколи не забудемо подвиг 26-ти азовців, які віддали життя за незалежність України.

З огляду на поширені в ЗМІ звинувачення проти цього славного бойового підрозділу та з метою зняття усіх непорозумінь у листі до Конгресу США міститься пропозиція надати будь-яку необхідну допомогу у з"ясуванні об"єктивної та неупередженої інформації про загін спеціального призначення «Азов», а також звернення до правоохоронних органів України опублікувати результати перевірки усіх фактів та тверджень, що наведені в листі американських конгресменів.

Текст листа відкритий для підпису для усіх членів фракції «Слуга народу» та представників інших фракцій Верховної Ради України. Підписання і передача листа американській стороні відбудеться у вівторок, 29 жовтня 2019 року.

Оригинал: Богдан Яременко / Facebook 

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.