Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

13 июля, 2017 - 21:28

Семенуха: Добкин с Кернесом призывали в Харьков "русский мир"

Фракция "Самопоміч" проголосует за снятие депутатской неприкосновенности с народного депутата от Оппозиционного блока Михаила Добкина.

Об этом заявил депутат от фракции «Самопоміч» Роман Семенуха во время рассмотрения снятия депутатского иммунитета с Михаила Добкина.

"Закон, справедливіть і невідворотність покарання! Це кримінальне угруповування з 2008 року по 2017 вкрала у громади Харкова тисячу гектар, зокрема елітної землі: саду Шевченка, Лісопарка, харків'яни знають. Ці люди, за оцінками Харківського антикорупційного центру, нанесли збитків громаді Харкова приблизно на 10 млрд. гривень, що становить приблизно річний бюджет міста Харкова. Проте, давайте говорити відверто. Пан Добкін є лише виконавцем цієї афери. Справжнім її ідеологом і головним організатором є Геннадій Кернес. Давайте про це будемо говорити чесно. Генадій Адольфович Кернес, слава Богу, не має депутатської недоторканності. Для цього не треба подавати подання до регламентного комітету. Моє запитання до Генерального прокурора. Що вам заважає? Якщо сьогодні готові документи по Михайлу Добкіну, що заважає Кернесу вручити підозру?

Але я хотів би сказати і про інше. Весь Харків знає, хто приніс війну в наше місто у 2014 році. Я хотів би вам нагадати, показати фото, де Генадій Кернес з Добкіним під триколорами гукали "руський мир" в моє мирне місто. Я хочу спитати: як же так сталось, що через 3 роки після того, як ці люди організовували ешелони тітушек з Харкова, з Дніпра, які їхали сюди, в мирний Київ, били, вбивали людей, чому ці люди досі не притягнуті до відповідальності? Чому ці люди закликали до створення південно-східних республік, до неповаги до повалення конституційного ладу? Де ж справедливість", - сказал Семенуха.

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко направил в парламент представления на привлечение к уголовной ответственности, задержание и арест Добкина 29 июня.

12 июля регламентный комитет Верховной Рады одобрил представление генпрокурора на снятие неприкосновенности с народного депутата от Оппозиционного блока Михаила Добкина. Два других представления: о предоставлении согласия на задержание и на арест Добкина комитет признал недостаточно мотивированными.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.