Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

Про Закревську, справу Майдана, Трубу та інше

Я знаю Женю особисто і рівень довіри до неї в мене надзвичайно високий. Вона чесна та шановна людина, яка відважно вела себе за часів революції, захвату Криму та війни. Яка робить найважливішу справу – веде адвокацію у суді по розстрілу людей на Майдані. Після мого звільнення я неодноразово зустрічався з нею по своїй справі, в якою вона також є адвокатом, та іншим.

Особисто я розпитував ії про загибель мітингувальників 18-20 лютого та суду над беркутівцями. Декілька годин Женя у подробицях розповідала про цю справу, у яку вона занурена з головою. Мене цікавили не тільки факти вбивств: хто і як стріляв, але і як велося слідство та йде суд, чи нема затягування і спроб злити цю принципову справу. Вона мене впевнила, що ні: слідство довге, тому що обставини подій дуже складні і у них приймало участь багато людей. Але попередила, що проблема у іншому: у розпалі суду, справу передають від ГПУ до ДБР, але тільки папки томів, а не слідчих, які усі п’ять років були заглиблені у цю роботу. Усім відомо, що ДБР створювалась як нова структура, очищена від бруду та виборчого ручного правосуддя попередньої системи. Але фахівців, готових далі вести цю складну справу, вона не має. Та після оприлюднення плівок Труби з приводу прозорості ДБР спливли питання як з забитого унітазу. І ось учора трапилось те, про що попереджала ні тільки Закревська, але й інші: час закінчився – справу передали у ДБР. Поправка, яка б врегулювала це питання,так і не була прийнята. І Женя запустила новий годинник – оголосила голодування…

Це не жест і не хайп, це позиція небайдужої людини. І ми усі маємо ії підтримати – не у відмові від їжі, а у цій вимозі, щоб президент, уряд та парламент нас почули.

Не дамо злити #СправиМайдану!

Оригінал: Олег Сенцов / Facebook 

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.