Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

15 мая, 2018 - 17:00

«Нет слов, одни матюки». Ветеран АТО проиграл кассацию харьковскому автовокзалу

Суд переложил всю ответственность за продажу льготных билетов на автоперевозчиков.

10 мая 2018 года Верховный суд Украины отменил решение суда первой и второй инстанции, переложив всю ответственность за продажу льготных билетов на автоперевозчиков.

Андрей Микитенко не ожидал такого решения суда.

«Та немає слів, одні матюки. Я інвалід війни, я часто у госпіталь їзжу. Після того як я виграв суд з харківським автовокзалом, перестали мені відмовляти в пільговому проїзді. А тепер ця постанова... та виходить, що вони зовсім не при чому тут, - рассказал KHARKIV Today Андрей Микитенко. - Тепер не найдеш крайнього. Автовокзал скаже – всі питання до перевізника, а перевізника знайти нереально, зв'язатися з ним нереально. Тобто всьо. Я так розумію, що наступного разу я вже просто так не проїду».

О решении суда экс-военнослужащий 92 бригады узнал из интернета. В решении, в частности, говорится, что автоперевозчик имеет право устанавливать автовокзалам объемы продажи льготных билетов.

«Автомобільний пасажирський перевізник в праві встановлювати автостанціям, як його комерційному агенту, обсяги здійснення угод - продажу квитків. При цьому ця діяльність не є монопольною у розумінні статті 299 ГК України, оскільки відповідно до пункту 115 Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту перевізники відповідно до укладених договорів здійснюють продаж через автостанції, агентства з продажу квитків та/або самостійно. Отже, кількість комерційних посередників автоперевізників є необмеженою. А чинне законодавство заборон щодо встановлення перевізником обсягу продажу квитків автостанціями не містить», - сказано в решении суда.

Андрей Микиенко говорит, что автовокзалам на самом деле просто не выгодно продавать льготные билеты.

«Сьогодні це рішення внесли в єдиний реєстр, тобто воно набуло законну силу. З сьогоднішнього дня цілком можуть обмежити продаж пільгових квитків. Автовокзалу не вигідно продавати пільгові квитки. Автовокзал має з кожного проданого квитка 15%. Якщо він продає квиток, він получає ці кошти, якщо він продає пільговий квиток - він не получає ці кошти», - подчеркивает Микитенко.

Опускать руки ветеран АТО не собирается. Говорит, что если ему откажут в продаже льготного билета, он снова пойдет в суд.

«Я не збираюся зупинятися. Я ж не тільки за себе, я i за всіх  інших», - говорит Андрей Микитенко.

Напомним, что Андрей Микитенко выиграл суд первой и второй инстанции еще осенью прошлого года. Тогда действия автовокзала были признаны неправомерными, хотя представители ответчика заявляли, что виноват перевозчик (ООО «Автотранссервис»).

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.