Реконструкція скверу на площі Свободи розпочалася без підписаного договору

10 августа 14:26

9 серпня в сквері на майдані Свободи з’явилася будівельна техніка та розпочалася реконструкція. Виглядає це надзвичайно дивним, якщо звернути увагу на те, що Управління з будівництва, ремонту та реконструкції департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради згідно Закону має право підписати договір лише в період з 15 по 29 серпня.

В кінці липня 2016 року з Віснику державних закупівель стало відомо, що у Харкові міська рада до кінця 2016 року планує реконструкцію скверу на площі Свободи, яка поверне майдану колишній вигляд.

Також залишаються дивними і слова першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова, який зазначив, що реконструкція скверу на площі Свободи в Харкові почнеться вже на цьому тижні, тобто до 14 серпня.

"Харківський антикорупційний центр" писав, що реконструкція обійдеться в 25,61 млн грн., а підрядником згідно акцепту, на 90%, стане ТОВ «Вега-буд».

Також, видається взагалі дивною вартість реконструкції, якщо подивитись на перелік робіт, а саме: демонтаж покриття, демонтаж сходів, вирубка дерев, улаштування покриття (бруківка, асфальтобетон) та установлення 5 світильників з люмінесцентними лампами. В прес-службі міськради підтвердили, що серед робіт, запланованих в рамках реконструкції, - буде оновлення алей, створення квітників, майданчик з бруківки на місці, де стояв пам'ятник Леніну.

За словами Ігоря Терехова, за весь час реконструкції скверу жодне зелене насадження не постраждає, але згідно інформації з документації конкурсних торгів відомо, що планується вирубка абсолютно всіх дерев в сквері, а їх налічується понад 100.

Комментариев: 0
Они сделали это! Судьба Руслана Онищенко
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог