Зайцева була у стані наркотичного сп’яніння

1 августа 15:37
И.о. министра здравоохранения Украины

Олена Зайцева, яка була за кермом авто, що наїхало на натовп людей на пішохідному переході в Харкові, на час ДТП була в стані наркотичного сп’яніння.

Це підтвердив Центр психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю Міністерство охорони здоров'я України. Суд долучив висновок Центру до матеріалів справи.

Центр МОЗ України підготував такий висновок на звернення адвоката постраждалих. За місяці розгляду справи в суді так і не вдалося отримати вичерпної відповіді на запитання - чи вживала Зайцева наркотики, коли сіла за кермо і сталася аварія.

Лікар-нарколог, яка оглядала Зайцеву після наїзду на пішоходів та керувала відбором необхідних біологічних зразків, зникла. Лікар-лаборант, який аналізував біологічні зразки, в залі суду не зміг надати однозначної відповіді на запитання про наявність наркотиків в організмі Зайцевої.

Втім, висновок Центру психічного здоров‘я та моніторингу наркотиків і алкоголю свідчить: Зайцева станом на 18.10.2017 року перебувала в стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих речовин. У всіх суперечливих випадках відповідно до Інструкції, затвердженої спільним наказом МВС України та МОЗ України, необхідно звертатися до Центру.

Сподіваюся, всі обставини ДТП будуть взяті до уваги та суд зробить справедливі висновки.

Оригинал: Уляна Супрун/Facebook

Комментариев: 0
Черговий підрозділ російських військових зайшов на Луганщину Не дали денег на стенты, а дали на лавочки, памятник Гурченко, зоопарк...
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог