Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

04 октября, 2019 - 17:51

"ЄвроСолідарність" використовує потреби ветеранів для політичного булінгу

Народный депутат

Фракція ЄвроСолідарність в кращих традиціях радянського союзу використовує потреби ветеранів для створення політичного булінгу на користь своєї політичної сили.

Саме за часів, коли представники фракції ЄвроСолідарності були при владі, призначались пільги за ознакою УБД, була створена система надання земельних учасників, житла тощо особам, що два дні перебували у Харкові чи Северодонецьку.

Цинічний популізм фракції зростає. А це вже БЕЗВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ перед наступними генераціями, перед майбутнім наших дітей. Фракція ЄвроСолідарність не може не розуміти, що ще й зазіхається на податки населення, яке не забезпечено мінімальним. На тлі, коли 50 відсотків пенсіонерів мають пенсію у розмірі до 2000 грн, на тлі того, що малозабезпечені родини отримують МЕНШЕ прожиткового мінімуму, на тлі ВІДСУТНОСТІ неоподатковуваного мінімуму ВЗАГАЛІ, на тлі того, що за догляд за дітьми з інвалідністю отримують 300 грн за догляд у місяць .... Не думаю, що наші герої захищали країну для того, щоб отримати матеріальний зиск, як хоче представити ЄвроСолідарність. Якщо ЄвроСолідарність не знає, то розповім.

За кращими європейськими практиками захисту ветеранів захищають воїв, що втратили працездатність, отримали інвалідність та захищають членів родин, в складі яких є такі ветерани, що потребують нагляду та догляду. Нагадаю, що разові компенсації, що теж є європейською практикою, сім'ям загиблих воїв у нас наразі складає 1 млн 200 тис грн. І це теж відповідає кращим європейським практикам.

Мета фракції ЄС одна: розхитувати ситуацію у країні, стримуючи у всякий спосіб економічний розвиток. Розвиток, який єдиний може покращити наш соціальний стан.

Оригинал:  Галина Третьякова / Facebook 

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.