13 июня, 2017 - 17:20

Як не стати зрадником?

советник министра МВД

Міліони українців щоденно ходять по лєзвію бритви, ризикуючи повсякчас отримати ганебне тавро зрадника.

Шляхом багаторічних логічних роздумів, глибокого наукового аналізу спеціальної літератури та 3 млн. 456 тис. 789 сторінок українських користувачів Фейсбуку виявлено желєзобєтонну формулу як не стати зрадником.

Відтепер ми всі можемо уникнути цього лиха, яке віками переслідувало і пригнічувало наших батьків і дідів.

Знаю, як вам не терпиться дізнатися велику таємницю, тому закінчую інтригувати і переходжу одразу до висновків дослідження.

Рецепт "Як не стати зрадником" складається з трьох головних вимог:

Перша - негайно самому стати активним Борцем зі Зрадою. Це не складно. На першому етапі достатньо глянути довкола: вдома - ножі не гострені, кран тече, в під'їзді лампочки з Різдва не світять, у дворі - сміття кругом. Чистісінька зрада! Куди тільки влада дивиться?! Так це ми ще з двору не вийшли.

До речі, про владу. Бачите: хтось щось робить? А як робить?- спитайте! Зліва-направо, чи зправа-наліво? З півночі на південь, чи з півдня на північ? Зранку до ночі, чи з ночі до ранку? З чого починає: з поліції, чи з лікарів? З автомобілів, чи з зарплат? З перемоги у війні, чи з безвізу? Пам'ятайте: злочинна влада завжди робить навпаки! Це, думаю всім зрозуміло. Тому критикуйте, вимагайте зробити все наоборот, і не сумнівайтесь!

Друга вимога - треба бути в тренді. Бути в тренді - це обов'язок цитувати і всебічно підтримувати Лідерів боротьби зі зрадою як носіїв єдино вірного знання. Сміливо постіть і поширюйте їх труди та писання, а також праці їх офіційних апостолів, уповноважених на донесення істин зрозумілою пересічним людям мовою. І рекламуйте! Рекламуйте Зраду на весь світ, бо цим ви сильно допомагаєте країні.

Важлива обставина: Юлю цитувати можна, але обережно. Дивіться, щоб поруч не причаївся Ляшко, бо ризикуєте отримати статус "зозулі". Експерти стверджують, що "зозуля" є високопоетичним синонімом зрадника.

Пам'ятайте! Тренд може несподівано змінитися на 180 градусів. Ті, хто були зрадниками і ворогами у попередньому тренді, в наступному можуть стати щирісінькими Борцями зі Зрадою. І навпаки. Тут важливо не пропустити мить коли Борець стає зрадником. Як же побачити зміну, вчасно зорієнтуватися і відхреститися? Це - не складно! Слухайте, де голосніше лунає "зрада!", туди і йдіть! Не помилитесь.

Найкращий і бездоганний Борець зі зрадою - особа, чия біографія містить лише два пункти: дату народження і дату початку боротьби зі Зрадою.

Науково доведено: усі ваші попередні заслуги не мають жодного значення. Те, що ви - учасник трьох революцій, в'язень режиму, багаторічний борець з тиранією, доброволець, поранений в результаті АТО, волонтер тощо - викиньте на смітник. Це - ніщо для справжніх Борців зі зрадою, а тому щомиті може бути використано проти вас, як підтвердження того, що ви - глибоко законспірований агент Зради, як додаткове свідчення вашої підлості і морального падіння. А виявити і ліквідувати ворожого агента, який 20-30 років ретельно маскувався під патріота - почесний обов'язок кожного Борця зі Зрадою.

І, нарешті, третє! Оптимізм - перша ознака Зрадника! Для справжнього Борця зі Зрадою оптимістичний настрій категорично протипоказано! Категорично! Суворість, заклопотаність і глибокий сум - ось три кити, які живлять його непереможний дух!

Радіти можна лише з двох речей. Перше - від виявлення чергової зради. Друге - від майстерності, з якою Борці зі Зрадою та їх Лідери таврують зрадників.

Ну і насамкінець ще кілька порад для Борця зі Зрадою.

Категорично - менше думати! Читати, а тим більше щось аналізувати, не обов'язково і навіть шкідливо. Все вже до вас прочитано, проаналізовано і викладено в текстах Лідерів. Сумніватися ж в істинах, ними проголошених, небезпечно, бо від сумніву до Зради один крок.

Борець зі Зрадою - це завжди активна позиція. Відмовчатися не вийде. Мовчання - явна ознака того, що людина щось думає. А отже - є латентним зрадником.

Якщо ви будете послідовно і неухильно дотримуватися цих рекомендацій, - не сумнівайтеся: зрадником вас не назвуть!

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.