Я категорично проти заборони абортів

31 марта 14:25
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Народный депутат

Згідно статистики, найбільше абортів роблять незаможні заміжні сільські жінки, які ще й часто страждають від домашнього насильства і пияцтва своіх чоловіків, від недоступності сучасних контрацептивів. Ось про що варто знати і думати деяким "законотворцям", що фонтанують безумними законотворчими ініціативами. А від фракціі БПП очікую офіційноі реакціі на закотворчу ініціативу іі депутата про заборону абортів.

Небажана вагітність - це й відповідальність партнера, до речі. Може, в цьому напрямку нехай деякі "законотворці" бурхливоактивні пофантазують і щось там вигадають.

А якщо серйозно, то я займаю в цьому делікатному питанні наступну позицію. Вагітність має бути бажаною, відмова від аборту має бути свідомою , за переконаннями, а не через примус і заборону, бо законодавча заборона збільшить кількість підпільних абортів і призведе до значного росту смертності і захворюваності, каліцтва жінок, сирітства. При цьому партнери, в тому числі деякі намахані законотворці, які строчать такі "законопроекти" і збираються за них голосувати, аж ніяк не постраждають і не відмовляться від свого способу життя, часто далеко не праведного.
Владі, державі варто серйозно займатися просвітницькими програмами щодо планування вагітності, контрацептиви мають бути доступними для жінки і чоловіка, і врешті -решт всі мають відповідально ставитися і до свого здоров'я, і до здоров'я майбутніх дітей. Буде більше толку, аніж від заборон.

Я проти абортів, але це має бути вибір і усвідомлене рішення жінки. Я дуже люблю дітей і знаю сотні випадків, коли жінку від важкого кроку зупинили чиїсь важливі слова підтримки. І знаю ще більше випадків, коли жінку ніхто не зупинив, навпаки підштовхували і примушували до переривання вагітності, в тому числі партнери, і це залишилося важкою психологічною травмою на все життя. Я за відповідальність партнера. Я категорично проти заборони абортів. Я за відповідне просвітництво і виховання, за усвідомлену вагітність, бажану для жінки. Я проти ханжества і заборон, які можуть мати страшні наслідки для здоров'я тисяч жінок. І чому завжди такі "ініціативи" йдуть від чоловіків- депутатів ? Як до цього ставляться іх партнерки, цікаво.

Оригінал

Комментариев: 0
Медреформа. Хуже будет только тем, кто ворует Когда рука руку не моет: правица Кернеса оказалась под подозрением
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы