В Харькове избили Позднякова и Заверуху

12 июля 12:38
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...
Активисту Вадиму Позднякову сломали челюсть.

Активисту Вадиму Позднякову сломали челюсть. Фото: Милла Заверюха/ Facebook

На координатора общественной организации "Світанок" Миллу Заверуху и члена организации Вадима Позднякова напали неизвестные.

ЧП произошло на Северной Салтовке, - рассказала KHARKIV Today Милла Заверуха, координатор общественной организации "Світанок".

"Приблизно о першій годині ночі на Вадима Позднякова й мене напали гопарі. У Вадима поламана челюсть й підбите око, в мене вкрали сумку й декілька разів вдарили в голову", - сообщила Милла.

Нападавших было шестеро, - рассказала активистка.

"Вибігли, коли пройшли арку, при чому йшли з різних боків. Спочатку накинулись на одного хлопця, що йшов поряд з нами з однією фразою: "Беріть цього", почали забивати ногами по голові й тілу, ми почали відштовхувати й пробувати відбити його, вони перекинулись на Вадима", -  рассказала Милла.

По словам Миллы, ребята хотели забежать в подъезд, но их догнали и начали бить.

"Ми хотіли вже забігти у під'їзд, але вони вшестером наздогнали й почали далі гамселити, мене вдарили в обличчя, а Вадиму зламали ніс і щелепу, вихопили мій рюкзак. Потім знову побігли за іншим хлопцем, здається чимось гострим вдарили у груди, бо там сочилась кров, коли вже набігли зіваки з криками, то вони розсіялись. Можливо це був просто напад, але не так давно надійшла інформація, що за активність проти деяких закладів Харкова, хочуть найняти людей, щоб трохи провчити нас. Ми не виключаємо й цього, бо надто все сплановано вийшло, але облич ми не запам'ятали, тому точно сказати не можна", - рассказала активистка.

Обращаться в полицию потерпевшие не стали - не видят в этом смысла.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Харькове неизвестные разбили доску маршалу Жукову

"Коли приїхали у 4 невідкладну лікарню, підійшли працівники поліції, почали розмову на ти, російською мовою й з фразами "ну і шо ти так поздно гуляєш", попросили розмовляти вихованіше, нагрубили й Вадим у той момент не міг нормально давати якихось свідчень, ми більше переживали за стан його здоров'я, бо ніхто не надавав допомогу до ранку", - рассказала в комментарии KHARKIV Today Милла.

На своей странице в Facebook Вадим поделился своими догадками, кому было выгодно нападение.

Сейчас потерпевшие в больнице, им оказывают помощь.

Комментариев: 4
  Аноним says:

  3

  0

  Мелочь, а приятно…

  Аноним says:

  1

  0

  Так этому чму и надо

  Аноним says:

  2

  0

  Так Вадиму и надо

  Аноним says:

  0

  0

  олл

"Дело рюкзаков" против сына Авакова закрыли Запорожцы пишут письмо турецкому султану: в Чугуеве рисуют мурал картины Репина
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Главное