Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

14 сентября, 2016 - 12:45

Улюбленці Кернеса отримають майже 50 мільйонів на ремонт доріг на Баварії

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради акцептував відразу три пропозиції ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту доріг загальною вартістю 43,96 млн. грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Роботи мають бути виконані до кінця 2018 року.

Зокрема, планується капітальний ремонт двох ділянок пр. Любові Малой (кол. пр. Постишева) та ремонт вул. Кітаєнка.

Вартість ремонту просп. Любові Малої на ділянці від вул. Семінарської до вул. Культкомівської складе 18,76 млн. грн. (1,6 км), а на ділянці від вул. Культкомівської до вул. Костянтина Калініна – 19,39 (1,8 км) млн. грн. За ремонт вул. Кітаєнка планують заплатити 5,8 млн. грн.

Конкурентами переможця були комунальники з «Шляхрембуд» та ТДВ «Спецбуд-3».

ТДВ «Спецбуд-3» керує депутат Харківської міськради від партії «Відродження» Віталій Ганжа. Депутатом міськради від «Відродження» також є й директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Володимир Чумаков.

Й саме у цього Департаменту у підпорядкуванні є «Шляхрембуд», яким керує депутат облради від фракції «Відродження» Віталій Бура.

А сам Чумаков до свого призначення керівником Департаменту в 2010 році був директором та співзасновником «Паркінг+». Згодом засновники фірми змінювались і у травні 2016 року її переписали на гонконгівську компанію «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед». Бенефіціаром «Паркінг +» тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії. Крім того, серед засновників є партнер дружини Чумакова – Вячеслав Блінкін та Галина Давидова.

Всього цього року до останніх торгів ТОВ «Паркінг +» виграло тендерів у Харківської міськради на суму 637,07 млн грн. Крім того, за даними «Харківського антикорупційного центру», без проведення торгів це підприємство отримувало кошти як від департаменту Чумакова, так й від комунальних підприємств.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.