Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

25 октября, 2016 - 23:21

У Кернеса замовили реконструкцію 35 спортивних майданчиків за чотири мільйони

Комунальне підприємство «Спорт для всіх» 22 вересня уклало 35 угод з ТОВ «Рать» щодо реконструкції спортивних майданчиків загальною вартістю 4,1 млн. грн.

Про це стало відомо зі звітів про укладання договору, який розміщені на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Роботи мають бути виконані до 22 грудня 2016 року.

Вартість однієї площадки складе 117,23 тис. грн. Цікаво, що декларація про початок робіт по вул. Грицевця,11 була зареєстрована у ДАБІ ще у вересні, тобто за місяць до підписання договору.

Крім того, у локальних кошторисах вказано, що вартість комплексу «Стрітворкаут», який мають встановити на кожній з площадок становить 61 тис. грн, а бруссів – 3709 грн.

Але, навіть, у локальних кошторисах не вказано, з яких саме елементів має складатися комплекс для воркауту. Але вартість подібних комплексів починається з 17 тис.. грн. Тож подивимось, що саме буде встановлене та скільки воно коштує.

ТОВ «Рать» записане на Антона Константинова. Він також є засновником ТОВ «Завод стальних конструкцій», яке знаходиться за тією ж адресою, що й ТОВ Рать» - вул. Куйбишева,7

Нагадаємо, що ТОВ «Рать» отримало підряд на реконструкцію будівлі БТІ вартістю 64 млн. грн.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.