Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

12 июля, 2016 - 18:09

У Кернеса віддадуть 40 мільйонів улюбленому «Паркінг +»

Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради 7 липня акцептували дві пропозиції ТОВ «Паркінг +» щодо ремонту доріг загальною вартістю 37,93 млн. грн.

Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель». Роботи мають бути віиконані протягом 2016-2018 років. Зокрема, за 19,92 млн. грн. ТОВ «Паркінг +» має зробити капітальний ремонт вул. Ахсарова.

За даними технічної документації, ремонтувати вулицю будуть не повністю, а частково.

Планується улаштування двох шарів асфальтового покриття, ремонт тротуарів, заміна бортових каменів та нанесення розмітки.

Крім того, 18 млн. грн. Департамент заплатить ТОВ «Паркінг +» за капітальний ремонт вул. Людвіга Свободи від вул. Ахсарова до кільцевої дороги. Тут плануються аналогічній роботи, як й у першому тендері.

Цей ж Департамент у 2011 році проводив тендери на ремонт доріг на цих вулицях. Зокрема, ТДВ «Спецбуд-3» депутата міськради Віталія Ганжи тоді виграла тендер на реконструкцію вул. Людвіга Свободи на суму 44 млн. грн.

Більше того, вже минулого року частково ремонтували цю вулицю. Зараз ще виділяється купа грошей на цю вулицю.

Щодо ремонту вулиці Ахсарова, то у тому ж 2011 році тендер на роботи виграло ТОВ «Паркінг+» Сума договору тоді склала 8,5 млн. грн.

Єдиним конкурентом переможця було ТОВ «Дорстрой Монтаж». Засновниками цієї фірми є є Анатолій Чаговець і Анатолій Тунік. Останній відомий як партнер Євгена Прусенка по ТОВ «Євродорінжпроект». Після обрання Віктора Януковича президентом Прусенко був радником голови «Укравтодору» Володимира Демішкана, а у 2013 році сам очолив «Укравтодор».

Анатолій Чаговець минулого року балотувався до Чугуївської районної ради від порошенківської «Солідарності».

Директором та співзасновником «Паркінг+» до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового міськради, котрий він очолює і понині. Згодом засновники змінювались і у травні 2016 року фірму переписали на гонконгську компанію «Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед». Бенефіціаром «Паркінг +» тепер вказано громадянина Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає у Швейцарії. Крім того, серед засновників є партнер дружини Чумакова – Вячеслав Блінкін та Галина Давидова.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.