Суд не продовжив «боксерам» Каратуманова оренду водосховища на Безлюдівці

19 сентября 14:59
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Суд відмовив ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» у поновленні договорів оренди на земельні ділянки на території селища Безлюдівка, у тому числі на Нагор’євське водосховище. Про це стало відомо з постанови Вищого господарського суду від 7 вересня 2016 року.

Загальна площа лісового та водного фонду, яка орендувалася товариством для створення зони відпочинку - 81,46 га. З них понад 70 га води, більше 1 га лісу та близько 10 га - піски.

Після закінчення договорів оренди у 2011 році, підприємство близько п'яти років користувалося землею не маючи на це законних підстав. Продовжити договори оренди ТОВ вирішило тільки у 2016 році. Для цього воно звернулося до суду.

У суді приватники вимагали поновити договори оренди на тих самих умовах, на яких вони отримали ділянки у 1999 році. А крім того, захистити їх права інтелектуальної власності на використання бренду «Нагорьєвського водосховища».

Суд першої інстанції зайняв сторону господарства стосовно першої частини позову. Але апеляційний суд скасував це рішення та відмовив ТОВ у продовженні договору оренди земель.

У суді було встановлено, що жодна із земельних ділянок, вказаних у спірних договорах оренди землі, не є сформованою, також у зазначених земельних ділянок відсутні кадастрові номера, відомості про земельні ділянки не внесені до Державного земельного кадастру. Крім того, переважне право на поновлення договорів оренди приватники втратили ще в 2011 році, адже не поновили договір.

Тож касаційна інстанція залишила постанову апеляційної інстанції без змін, а це означає, що ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» немає права використовувати земельні ділянки загальною площею 81,46 га.

Це підприємство записане на Дмитра Сторожева, Артура Степаньяна та Тетяну Картуманову. Керівником вказаний Олег Завгородній.

Сторожев очолював Чугуївську райспоживспілку, Степаньян – підприємець, який володіє ТОВ «Міраж», а Тетяна Каратуманова – дружина депутата облради від «Опозиційного Блоку» Олега Каратуманова.

Нагадаємо, що саме ця фірма збирала гроші з мешканців Харківщини за проїзд до води.

Крім того, одна зі співвласниць цього підприємства – Тетяна Каратуманова не задекларувала жодної копійки доходів за минулий рік.

bezlyudovka

Комментариев: 2
  Аноним says:

  0

  1

  Отжать то отжали, главное чтобы рейдеры не жмотились и до следующего сезона продали карьер, чтобы был хозяин и была возможность ездить цивилизованно отдыхать. Только желательно узаконить чтобы владельцы могли инвестировать, хотя узаконивание по-нашему -это ни о чём.

  Аноним says:

  0

  0

  к воде нужен свободный доступ, при них там был бардак ….

Пять версий убийства Евгения Жилина Обеспечьте живучесть в подразделениях ближнего боя
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог