Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

10 августа, 2018 - 15:21

Суд над Кернесом: цей договорняк увійде в історію як один з найбільш цинічних за каденції Порошенка

народний депутат України VIII скликання

10-го серпня 2018 року суддя Київського районного суду міста Полтава Андрій Антонов закрив справу, пов’язану з Генадієм Кернесом. Адже прокурори не з’явились на жодне з 7 призначених засідань, у зв’язку з чим він вирішив, що прокуратура відмовилась від обвинувачень. Загалом суд провів 75 засідань.

Нагадаю, що 2.03.2015 року Генадію Кернесу повідомляють про підозру у вчиненні злочинів, передбачених за Кримінальним Кодексом ч.ч. 2, 3 ст 27, ч. 2 ст 146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст 27 ч 2 ст 127 (катування), ч ч 2,3 ст 27 ч 1 ст 129 (погроза вбивством).

Власне, в мене й не було сумніву: знаючи підкилимні домовленості фінал давно був прогнозований. Безумовно буде апеляція, буде чергове безглузде пояснення Генеральної прокуратури, коментарі сотень придворних експертів, аналітиків і фейкових активістів.

Але друзі це вирок сподіванням. Вирок всім надіям, що ця країна після 2014 року зміниться.

Безумовно цей договорняк увійде в історію як один з найбільш цинічних за каденції Порошенка.

В мене давно немає ілюзій: Кернес влучно й майстерно використав всі діри цієї «нової», наскрізь продажної влади. Мене також не дивує Генеральна Прокуратура. Як може дивувати інституція, яку ми так і не створили. Більше того, саме цей парламент остаточно зґвалтував цю інституцію, переробивши Закон під майбутнього Генерального. Тим самим принизивши чимало насправді доброчесних прокурорів. Мене не дивує рішення суду: уся оспівана судова реформа в цьому рішенні. Це черговий вирок судовій системі.

Переконаний, що умови договорянка погоджені в першому кабінеті країни. Так само як була погоджена легітимізація мера Харкова в першому турі в жовтні 2015 року.

Для чого?

Зверніть увагу на «дружню сім’ю» фракцій БПП і Відродження в харківських міській та обласній радах. Тепер Міська влада Харкова буде забезпечувати набір необхідних голосів Порошенку в першому турі президентських виборів в Харкові. Для глибших переконань зверніть увагу на сайт харківськоі міської ради: такої джинси навіть партійна сторінка БПП не видає.

А тим часом жоден організатор масових тітушек, які масово у Харкові й Києві били й вбивали людей не покарано.

Непокаране зло повертається. Завжди.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.