Скандальновідомий підлеглий Кернеса придбав розкішний «Мерседес» за $100 тисяч

11 октября 10:39
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 5,00(1)
Загрузка...

Володимир Чумаков, директор Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, в липні 2016 року придбав автомобіль класу Люкс, а саме - Mercedes-Benz GLS 350 D 4 Matic 2016 року випуску з об’ємом двигуна 3 куб.м. Це новинка від Мерседесу 2016-2017 модельного року, новий позашляховик Mercedes-Benz GLS –класу. Світова прем'єра цієї моделі відбулася на автомобільній виставці Los Angeles Motor Show 2015 року. В автосалонах України ця модель з’явилась в квітні 2016 року.

Вартість такого автомобіля зараз оцінюється в 98-110 тисяч доларів або в 2,65-2,7 мільйона гривень.

Водночас, слід зазначити, що протягом 4-5 жовтня 2016 року Департамент будівництва та шляхового господарства Харківської міськради уклав угоди з ТОВ «Паркінг+» на 75,43 млн.грн. на капітальний ремонт вулиці Кітаєнка, проспекту Ново-Баварського та проспекту Любові Малої.

Нагадаємо, що до недавнього часу кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Паркінг+" була громадянка Швейцарії Альбіна Бьоклі-Карданову (внесок в статутний фонд фірми 83,94%), яка є менеджером російських бізнесменів – братів Зінгаревичів (серед бізнес-партнерів Зінгаревичів у 90-х роках був Дмитро Мєдвєдєв.

Зараз ТОВ "Паркінг+" переписали з віргінського офшору - на гонконгський. 83,94% харківського ТОВ «Паркинг +» тепер належить гонконгському офшору Компанія Dragon Investment Development Limited (Драгон Інвестмент Девелопмент Лімітед). Кінцевим бенефіціарним власником цього гонконгського офшору є громадянин Малайзії Тан Джин Лі, який мешкає в Швейцарії.

Також неодноразово ми повідомляли і про те, що за останні 8 років ТОВ "Паркінг+" одержало з міського бюджету Харкова майже 1 млрд.грн. за ремонт автомобільних доріг. Директором та співзасновником ТОВ «Паркінг+» до початку 2010 року був Володимир Чумаков, якого у травні того ж року призначили головою Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міськради, котрий він очолює і понині.

Керівником та підписантом ТОВ "Паркінг+" з квітня 2010 року є Вячеслав Блінкін (зараз має в "Паркінг+" частку 9,61% в статутному фонді). Тоді ж фірму перереєстрували на Галину Давидову (зараз в "Паркінг+" має частку 6,45% в статутному фонді). Галина Давидова відома тим, що разом з Ольгою Солоп була співзасновницею Обслуговуючого кооперативу “ЖБК “Триумф”, який безкоштовно одержав у власність земельну ділянку площею 1,68 га по пров. Тульському. Це саме та ділянка в Лісопарку на якій знаходиться резиденція народного депутата від «Опозиційного блоку» Михайла Добкіна.

Як бачимо, ефективна «співпраця» Володимира Чумакова з підрядниками є запорукою не лише оновлення дорожнього покриття в Харкові, але також й оновлення люксового автопарку самого чиновника!

Комментариев: 1
    Аноним says:

    0

    0

    Молодчага — и тачка есть и дороги отремонтируют, можно ездить.

Как я вылечила двухлетнюю дочь от "диатеза" "Шорт-лист". Фильм Марии Кондаковой "Листопад"
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Блог