Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

11 августа, 2020 - 16:33

Сформированы территориальные избирательные комиссии в Харьковской области: кто вошел

На заседании 10 августа ЦИК утвердила 25 территориальных избирательных комиссий в Харьковской области.

Постановлением ЦИК № 172 от 10 августа 2020 года в Харьковской области созданы 25 ТИКов. Раньше их было 14 — по количеству мажоритарных округов.

На заседании 10 августа Центральная избирательная комиссия Украины создала и сформировала состав территориальных избирательных комиссий для проведения местных выборов.

"Рассмотрев соответствующие представления местных организаций политических партий, учитывая результаты проведенного жеребьевки и соответствующие отклонения, Комиссия создала и сформировала состав 532 областных, районных (кроме районов в АР Крым), городских (кроме городов в АР Крым), районных в городе Киеве избирательных комиссий в пределах 24 областей Украины", — сообщили в ЦИК.

По официальной информации ЦИК, были сформированы 22 областных, 119 районных, 381 городская и 10 районных в городе Киеве избирательных комиссий для организации подготовки и проведения выборов 25 октября 2020 года.

КТО ВОЗГЛАВИЛ

В Харьковской области создали 25 ТИКов, куда вошли члены почти 60 партий. Больше всего глав комиссий — у пяти всеукраинских партий: 5 ТИКов возглавили члены партии "Голос", по четыре от "Слуги народа", "Оппозиционной платформы — за Жизнь", "Европейской Солидарности" и "Батьківщини". У партий "За майбутнє" (новый политический проект Коломойского во главе с Игорем Палицей) и "Солідарність жінок України" (партия зарегистрирована в Днепропетровской области, руководитель Галина Суменкова) — по два руководителя.

11
Графика: ГС Опора

КТО "ВНУТРИ"

Состав ТИК — очень разношерстный. Самое большое представительство по всем районам — у партии Владимира Зеленского "Слуга народа", всего 56 человек. Кроме того, больше всего делегировали своих людей работать на выборах 25 октября партии "Европейская Солидарность" (53), "ОПЗЖ" (52), по 50 — у "Голоса" и "Батьківщини", больше 20 у "За майбутнє" и "Солідарності жінок України". 

Также в ТИКах Харьковской области замечены члены следующих партий: "Довіряй ділам" (4), "Блок Кернеса – Успішний Харків" (3), "Наші" (3), "Самопоміч" (2), "Наш край" (2), "Блок Світличної разом" (2), "Партія Шарія" (2), "Українська стратегія Гройсмана" (2), "Радикальна партія Олега Ляшка" (1), "Удар" (1) и "Свобода" (1). 

Есть члены ТИКов и от менее известных партий —  "Віче", "Молодий Харків" (возглавляет человек Кернеса Богдан Гладких), "Єдина країна", "Зелена планета", "Соціалісти", "Справжні дії", "Успішна країна", "Громада і закон", "Партія українського народу", "Партія національного егоїзму", "Єдина Альтернатива", "Совість України", "Всеукраїнське об’єднання "Громадський контроль", Селянська партия, партия Зелених, "Партія миру та розвитку", "Країна", "Перемога Пальчевського", "Рівне разом", "Велика країна", "Вимагаємо змін", партия Труда, "Піратська партія України", Ліберальна партия, "Команда Симчишина", "Конкретних справ", партия Пенсіонеров, "Час змін", "Національно-демократичне обєднання "Україна",  "Щаслива Україна", "Нова політика", "Українська православна асамблея", "Відродження і розвиток", "Порядок", "Наш дім — Одеса", "Партія місцевого самоврядуваня", "Громадянське суспільство", "Нове життя", "Рідне місто", "Народ", "Нові обличчя". 

Самым младшим членом ТИКа в Харьковской области стал 18-летний Евгений Пархоменко от "ОПЗЖ" — он вошел в Харьковский областной ТИК. Самые старшие — 82-летние Владимир Данилов от Селяньської партии и Раиса Киреева от "Батьківщини" вошли в состав Купянского районного ТИКа и Барвенковского городского ТИКа соответственно.  

КОНКРЕТНО

Харьковская областная территориальная избирательная комиссия:

Голова комісії – Копоруліна Валерія Михайлівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Нурмагомедова Інна Анатоліївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Токарев Владислав Олександрович, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Власовець Євгенія Андріївна, 1987 року народження – від місцевої організації "Молодіжної партії України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Коновал Олександр Миколайович, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Крат Юлія Михайлівна, 1984 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Лесюк Василь Ігорович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ГРОМАДА І ЗАКОН" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Малишева Марина Олексіївна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія українського народу" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Нурмагомедов Вадим Саідович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пархоменко Євген Олександрович, 2002 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пархоменко Тарас Олександрович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Рудяченко Дмитро Володимирович, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Єдина Країна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Савченко Софія Сергіївна, 1998 року народження – від місцевої організації Української партії "Зелена планета" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Смородська Людмила Іванівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Соколов Олександр Геннадійович, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
 Сухорученко Іван Вікторович, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
 Штефан Антон Павлович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
 Щебликіна Алла Євгенівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Богодуховская районная территориальная избирательная комиссия

Голова комісії – Нечитайло Тетяна Василівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Подорожко Тетяна Іванівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
 Секретар комісії – Рябова Наталія Павлівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Гаврилова Дарія Юріївна, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Доновой Іван Ігорович, 1997 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СПРАВЖНІ ДІЇ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дубинка Ольга Іллівна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Євченко Юлія Миколаївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Заскоченко Ольга Павлівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Онищенко Олеся Олександрівна, 1993 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пелипенко Віктор Борисович, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Пилипенко Володимир Сергійович, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Радченко Володимир Олександрович, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УСПІШНА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Савченко Анатолій Миколайович, 1948 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ситник Наталія Михайлівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Слаута Олександр Сергійович, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Тіщенко Інна Олександрівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Щербак Олена Дмитрівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Яковлєва Інна Іванівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Изюмская районная территориальная избирательная комиссия:

Голова комісії – Склярова Ганна Олександрівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Тендітна Катерина Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Торішня Людмила Вікторівна, 1964 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Герасименко Раїса Іванівна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гребенюк Костянтин Юрійович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Давидович Олег Михайлович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УСПІШНА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Затолока Тетяна Іванівна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Іванова Юлія Вадимівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Крамчанин Наталія Федорівна, 1958 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Маліченко Олександр Костянтинович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Марченко Ірина Юріївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Ніазова Наталія Олексіївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ніколаєва Ольга Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тендітна Катерина Олександрівна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тереховец Олексій Григорович, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Томських Наталія Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Уразова Ольга Віталіївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Хребтова Юлія Анатоліївна, 1999 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Совість України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Черепаха Віктор Іванович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Красноградская районная территориальная избирательная комиссия

Голова комісії – Лозенко Алла Володимирівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Конопельцев Станіслав Олександрович, 1992 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Суходолець Володимир Сергійович, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бойко Вікторія Володимирівна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Бойко Микола Анатолійович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гладкова Інна Вікторівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Головач Юлія Миколаївна, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Дрок Микола Іванович, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ємець Олена Олексіївна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Іващенко Ганна Вікторівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Лук’янченко Світлана Петрівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Москалик Антоніна Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Піскун Олександр Олексійович, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Супрун Валентина Дмитрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Чортополох Світлана Яківна, 1950 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шевченко Ольга Леонтіївна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Юрченя Володимир Володимирович, 1987 року народження – від місцевої організації Партія Зелених України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Якимчук Алла Едуардівна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Купянская районная территориальная комиссия

Голова комісії – Мілодан Ольга Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Свистунова Людмила Василівна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар  комісії – Єрмакова Наталія Миколаївна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Буряківська Наталія Сергіївна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Ващилов Андрій Ігорович, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Герасименко Олена Миколаївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ МИРУ ТА РОЗВИТКУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гетьманська Марія Павлівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Гонтар Ніна Олександрівна, 1951 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Данілов Володимир Георгійович, 1938 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Іванова Любов Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Лебединська Ніна Олексіївна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Погребняк Тетяна Юріївна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сініцина Лариса Вікторівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сущенко Анатолій Володимирович, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Тимчук Людмила Аркадіївна, 1963 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Трофименко Валентина Григорівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Хроленко Олеся Віталіївна, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шрамко Лілія Миколаївна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Лозовская районная территориальная избирательная комиссия:

Голова комісії – Мартинова Олександра Миколаївна, 1953 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Румянцева Тетяна Іванівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Усова Ліна Євгеніївна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Баштова Наталя Олексіївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Войтенко Юрій Васильович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "РІВНЕ РАЗОМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Гармаш Наталія Вікторівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Гонтарєв Владислав Іванович, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Дарчич Віталій Олексійович, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Курінна Наталія Миколаївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Літвінов Олександр Олексійович, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Оксюта Наталія Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Пруденко Артем Валерійович, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Сальникова Інна Андріївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Саранчова Тетяна Дмитрівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Старусьова Марина Олександрівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Тихонова Вікторія Максимівна, 2001 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВИМАГАЄМО ЗМІН" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ткаченко Вікторія Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації Партії Труда (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шахраманян Ольга Вікторівна, 1960 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).    

Харьковская районная территориальная избирательная комиссия:

Голова комісії – Маєвська Вікторія Вікторівна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Саркісова Марина Георгіївна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Богданіс Олександр Семенович, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Гордіна Ольга Люсьєнівна, 2000 року народження – від місцевої організації Партії "Віче" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Дудка Лілія Володимирівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Дудніков Сергій Миколайович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Колодяжний Олександр Миколайович, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Леванда Сергій Олександрович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Науменко Олександр Андрійович, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Нестеренко Михайло Михайлович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "МОЛОДИЙ ХАРКІВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Палагута Дмитро Олексійович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Панченко Еллан Валентинович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Петрусенко Станіслав Михайлович, 1946 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Поперечна Галина Миколаївна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Піратська Партія України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Стороженко Наталія Володимирівна, 1979 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Татарікова Наталя Сергіївна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СПРАВЖНІ ДІЇ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Фесенко Віталій Олександрович, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шаповалова Лариса Валентинівна, 1959 року народження – від місцевої організації Ліберальної партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Чугуевская районная территориальная избирательная комиссия: 

Голова комісії – Шарапанюк Максим Васильович, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гусєв Олександр Євгенович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Дубовик Катерина Євгенівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Бессараб Олександра Олександрівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Волкова Ганна Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гелеверя Владислав Петрович, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гриценко Василь Петрович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гряник Вадим Олексійович, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Канашник Тетяна Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кримсалюк Роман Юрійович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кушнир Яна Володимирівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Писаренко Софія Олексіївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Пушенко Ганна Іванівна, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Рябко Оксана Олексіївна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Скорик Євген Віталійович, 1994 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КОМАНДА СИМЧИШИНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Стребкова Світлана Олександрівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тертищева Марина Григорівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Терьошкіна Анастасія Дмитрівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Наш край" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Балаклейская городская территориальная избирательная комиссия Изюмского района*

Голова комісії – Корнєйчук Ірина Михайлівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Пухач Леонід Миколайович, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Нестерчук Надія Сергіївна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Атаян Ольга Миколаївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Боєва Алла Олександрівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Верецун Тетяна Борисівна, 1966 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Власова Лариса Борисівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Гонтарєв Олександр Владиславович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Гутніков Ігор Анатолійович, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Корольова Олена Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Кравчук Ростислав Ростиславович, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Найденко Наталія Володимирівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Русанова Людмила Кузьмінічна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Сіромолот Віктор Григорович, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Чертавіна Лариса Андріївна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шемигон Оксана Анатоліївна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шульгінов Сергій Миколайович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Щербакова Оксана Григорівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу). 

Барвенковская городская территориальная избирательная комиссия Изюмского района: 

Голова комісії – Казьонний Сергій Миколайович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гапон Світлана Валентинівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Ярошенко Сергій Федорович, 1952 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Буйницька Світлана Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Бульвінова Юлія Олексіївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Горгуновська Наталія Сергіївна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Долінська-Сова Світлана Анатоліївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Зелена Тетяна Геннадіївна, 1962 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Кірєєва Раїса Семенівна, 1938 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Кучеренко Олександр Олексійович, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Плис Денис Олегович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Понімаш Юлія Федорівна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Твардовська Олена Іллівна, 1964 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Терентьєв Андрій Валерійович, 1971 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Трекущенко Тетяна Василівна, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Федоренко Тетяна Сергіївна, 1977 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шуба Дарина Олександрівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Юрченко Руслана Петрівна, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).    

Богодуховская городская территориальная избирательная комиссия Богодуховского района: 

Голова комісії – Гончаренко Олександр Іванович, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Грицай Гаяне Рафіківна, 1967 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Малихін Сергій Олексійович, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Віннікова Тетяна Леонідівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гарбуз Інна Олексіївна, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гужвинська Наталія Миколаївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Євтушенко Тетяна Володимирівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Єрьомін Андрій Васильович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Задорожня Тетяна Сергіївна, 1983 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Коваленко Галина Іванівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мамонов Сергій Ігорович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мельник Дарія Олександрівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Міщенко Олександр Дмитрович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Міщенко Олена Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тютюнник Володимир Миколайович, 1961 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Чепурна Світлана Олексіївна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Чергін Ліля Володимирівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Широков Олег Леонідович, 1965 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Валковская городская территориальная комиссия Богодуховского района:

Голова комісії – Онищенко Тетяна Євгеніївна, 1981 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Куперман Олександр Сергійович, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Риндіна Марина Олександрівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Вязовиченко Раїса Василівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гнатенко Людмила Олександрівна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СОЦІАЛІСТИ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гончаренко Ольга Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Грабовик Ганна Іванівна, 1956 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Губська Віта Олексіївна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Курапова Валерія Геннадіївна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЩАСЛИВА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Озірна Людмила Олександрівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Павинська Валентина Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Петренко Вікторія Миколаївна, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Подоляка Олена Вячеславівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Свиренко Любов Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Точка Олена Вікторівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шаповал Валентина Іванівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шенгелія Давид Шатович, 1978 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Юрченко Людмила Федорівна, 1958 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

В состав Волчанская городская территориальная избирательная комиссия Чугуевского района:

Голова комісії – Пугачова Тетяна Олександрівна, 1977 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Грабар Олександр Анатолійович, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Куценко Юлія Юріївна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Борздова Олександра Іванівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Верченко Катерина Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Голиш Ніна Борисівна, 1954 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дорожко Лілія Анатоліївна, 1980 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дяченко Олена Володимирівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Зубар Лариса Олександрівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кривенко Анатолій Миколайович, 1954 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Литвинова Людмила Вікторівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Ніконенко Анатолій Станіславович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Перекопський Анатолій Никифорович, 1951 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Удод Тетяна Вікторівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Хижняк Ольга Петрівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії "МОЛОДИЙ ХАРКІВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Цапко Інна Іванівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Чурманова Раїса Григорівна, 1955 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Юрченко Віра Петрівна, 1948 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Дергачевская гордская территориальная избирательная комиссия Харьковского района: 

Голова комісії – Островерх Ірина Іллівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Мокринська Олена Петрівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Герасименко Надія Миколаївна, 1957 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Варенко Світлана Олександрівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Головко Олена Сергіївна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Жукова Ольга Григорівна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Івлєв Дмитро Анатолійович, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Карачевцева Наталія Миколаївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кашкарова Ірина Олександрівна, 1988 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Міщенко Яна Юріївна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Онищенко Яна Олександрівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Приступа Наталія Степанівна, 1955 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Прокопенко Валентина Олексіївна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Прокопова Вікторія Василівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Свічкар Сергій Васильович, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Туренко Іван Ігорович, 1995 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шевчук Ольга Михайлівна, 1959 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШІ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Юрко Євгеній Володимирович, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Українська православна асамблея" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Змиевская городская территориальная избирательная комиссия Чугуевского района: 

Голова комісії – Гриньова Ірина Володимирівна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гайденко Віктор Іванович, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Чичигіна Наталія Олександрівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Азарова Надія Григорівна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Бойко Денис Віталійович, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Борко Ірина Анатоліївна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Грищенко Микола Григорович, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Доценко Наталія Валеріївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Радикальна Партія Олега Ляшка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дугіна Вікторія Миколаївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Логвіна Тетяна Євгенівна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Петросян Наталія Олексіївна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Цимбаліст Тетяна Вікторівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Чирва Олександр Сергійович, 1991 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ ШАРІЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шаповалова Олена Іванівна, 1957 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шатохін Сергій Анатолійович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Швачка Вікторія Вікторівна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шевченко Олександра Іванівна, 1944 року народження – від місцевої організації Партія Зелених України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Щукіна Наталя Іванівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Изюмская городская территориальная избирательная комиссия Изюмского района:

Голова комісії – Шестірко Майя Геннадіївна, 1963 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Соломко Людмила Борисівна, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Кушин Тетяна Андріївна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Баранник Надія Володимирівна, 1989 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гребенюк Лариса Михайлівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Губа Наталія Дмитрівна, 1966 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Данілова Світлана Григорівна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК СВІТЛИЧНОЇ РАЗОМ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Іваненко Дмитро Сергійович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Каранда Григорій Петрович, 1943 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
М’ясищева Наталія Володимирівна, 1978 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Рижакова Світлана Петрівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Скрипник Лідія Геннадіївна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Славгородська Галина Тарасівна, 1961 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сорокіна Ірина Володимирівна, 1962 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тацій Ольга Федорівна, 1953 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Хорошунова Юлія Петрівна, 1987 року народження – від місцевої організації Селянської партії України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шеверєва Світлана Олександрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Партії Труда (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шевченко Олена Ігорівна, 1958 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Красноградская городская территориальная избирательная комиссия Красноградского района: 

Голова комісії – Копилова Ганна Михайлівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Дьолог Ірина Олександрівна, 1965 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Чесноков Дмитро Вадимович, 1986 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Гарбовська Тетяна Ігорівна, 1992 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Зайченко Марина Михайлівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Керевич Ганна Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Українська православна асамблея" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Курган Альбіна Юріївна, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Процайло Тетяна Євгеніївна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Сердюк Олександр Олександрович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Сотнікова Тетяна Михайлівна, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ткаченко Зоя Петрівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ткаченко Яна Володимирівна, 1994 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Токовенко Святослав Станіславович, 1995 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЩАСЛИВА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Цуканова Катерина Василівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шкумат Вікторія Василівна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Яковенко Валентина Володимирівна, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Яковенко Світлана Вікторівна, 1994 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ященко Аліна Миколаївна, 1975 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).    

Купянская городская территориальная избирательная комиссия Купянского района: 

Голова комісії – Шуліка Галина Миколаївна, 1955 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Сапальова Наталія Миколаївна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Янчук Любов Степанівна, 1946 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Воцько Юрій Олексійович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Горбач Алла Дмитрівна, 1951 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Дрожак Ірина Сергіївна, 1996 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НАШ ДІМ – ОДЕСА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дурунда Михайло Федорович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Євладенко Сергій Вікторович, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія місцевого самоврядування" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Книш Світлана Миколаївна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Мироненко Ігор Олексійович, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Місько Наталя Андріївна, 1950 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Радченко Сергій Григорович, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Слюсарєва Наталя Віталіївна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Стешенко Олександр Петрович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Громадянське суспільство" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Харпола Поліна Іванівна, 1953 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шаламова Ольга Володимирівна, 1950 року народження – від місцевої організації Політичної партії "МОЛОДИЙ ХАРКІВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шарапова Тетяна Вікторівна, 1963 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Швая Софія Володимирівна, 2000 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Лозовская городская территориальная избирательная комиссия:

Голова комісії – Алхімова Катерина Іванівна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Чорна Світлана Олександрівна, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Маркіна Олена Андріївна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Волобуєва Катерина Вікторівна, 1990 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Українська православна асамблея" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Говорушенко Зоя Миколаївна, 1981 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Горбатенко Віталій Олександрович, 1983 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "НОВЕ ЖИТТЯ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Довженко Максим Володимирович, 1984 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Зінченко Лариса Геннадіївна, 1965 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Івлєва Ксенія Миколаївна, 1976 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Коваленко Людмила Григорівна, 1958 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Минко Людмила Олексіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Приходько Тетяна Миколаївна, 1964 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Садовський Віталій Петрович, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Рідне місто" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Свистун Алла Миколаївна, 1970 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сінчук Юлія Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації Партії Труда (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Скребець Олена Вікторівна, 1981 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сухова Світлана Євгенівна, 1968 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Усков Артем Олексійович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Люботинская городская территориальная избирательная комиссия Харьковского района:

Голова комісії – Кукавська Анна Сергіївна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Сердюк Яніна Юріївна, 1979 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Верблянович Дмитро Юрійович, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Алісова Олена Володимирівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Бушковська Тетяна Степанівна, 1957 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Воронін Максим Олександрович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гончарова Алла Михайлівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПОРЯДОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дем’янко Ганна Вікторівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дякова Оксана Василівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія місцевого самоврядування" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Костюк Людмила Миколаївна, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Манойло Владислав Іванович, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Набойченко Юрій Леонідович, 1971 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Оніщенко Михайло Сергійович, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Приходько Віра Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Фоміна Юлія Сергіївна, 1998 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Шумайлова Надія Геннадіївна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шумакова Ольга Семенівна, 1960 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Яценко Алла Олександрівна, 1979 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Мерефянская городская территориальная избирательная комиссия Харьковского района: 

Голова комісії – Радченко Валентина Григорівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Гранкіна Наталя Геннадіївна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Осьмак Тетяна Леонідівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Ворошилова Ольга Сергіївна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Гаєвий Леонід Леонідович, 1989 року народження – від місцевої організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гнєдкова Людмила Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гриценко Ольга Василівна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Д’яченко Тамара Євгенівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Калініченко Лідія Миколаївна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Крючкова Лариса Юріївна, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Поважний Олег Віталійович, 1967 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Сосюк Любов Миколаївна, 1949 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Суржик Дмитро Борисович, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Терещенко Олена Леонідівна, 1971 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Трет’як Раїса Петрівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ПАРТІЯ НАЦІОНАЛЬНОГО ЕГОЇЗМУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Устименко Марія Петрівна, 1988 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄДИНА АЛЬТЕРНАТИВА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Черноіванов Ігор Борисович, 1962 року народження – від місцевої організації Партії Пенсіонерів України (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шихова Ірина Володимирівна, 1973 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Первомайская городская территориальная избирательная комиссия Лозовского района:  

Голова комісії – Липовий Сергій Вікторович, 1960 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Журавель Альона Олександрівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Ярита Олексій Анатолійович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Варавіна Вікторія Іванівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Волошина Любов Іванівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Главаті Людвіг Олдржихович, 1971 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гончаренко Євгенія Олексіївна, 1968 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Кисляк Світлана Віталіївна, 1972 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Комендант Оксана Володимирівна, 1977 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Королевський Марк Вікторович, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кузнєцова Яна Сергіївна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Кукушкін Іван Анатолійович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Лютих Валентина Олександрівна, 1952 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Нікіфорова Олена Семенівна, 1974 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Тимченко Людмила Дорофіївна, 1949 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Цокол Іван Михайлович, 1982 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЩАСЛИВА УКРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шуть Наталія Борисівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ященко Олена Іванівна, 1976 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Об’єднання "САМОПОМІЧ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

Южногородская территориальная избирательная комиссия Харьковского района: 

Голова комісії – Сінолиця Наталія Володимирівна, 1967 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Шунько Олена Геннадіївна, 1990 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Салова Олена Володимирівна, 1969 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Агішева Наталія Митрофанівна, 1957 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Богатирьова Олена Сергіївна, 1987 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Васильєва Марина Павлівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Грищенко Ірина Валентинівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ДОВІРЯЙ ДІЛАМ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Гулін Ігор Миколайович, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Партія місцевого самоврядування" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дорожко Любов Миколаївна, 1959 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Час змін" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Дядченко Олена Володимирівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Курило Вікторія Леонтівна, 1973 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);
Куценко Марина Валентинівна, 1990 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Маякова Любов Андріївна, 1947 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Науменко Вікторія Іванівна, 1961 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Орищенко Анастасія Олександрівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);
Сахно Анастасія Олександрівна, 1997 року народження – від місцевої організації Політичної партії "ВЕЛИКА КРАЇНА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Ширіна Олена Анатоліївна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "КОНКРЕТНИХ СПРАВ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);
Шмулич Яна Євгеніївна, 1986 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

В состав Харьковской городской территориальной избирательной комиссии Харьковского района вошли:

Голова комісії – Мозгова Ольга Вікторівна, 1966 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Теплова Ганна Олексіївна, 1982 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Салтикова Ніна Олегівна, 1965 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Григова Катерина Олександрівна, 2001 року народження – від місцевої організації Партії "Віче" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Журавльов Валерій Олексійович, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Іванісенко Тамара Вячеславівна, 1974 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Капуста Тетяна Леонідівна, 1986 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Когут Наталія Миколаївна, 1987 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Курочка Марина Володимирівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ломоносова Людмила Борисівна, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НОВА ПОЛІТИКА" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Малько Наталя Володимирівна, 1954 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ "ГРОМАДСЬКИЙ КОНТРОЛЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Маракіна Олена Михайлівна, 1985 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Носова Владислава Олександрівна, 1997 року народження – від місцевої організації Партії "Національно-демократичне об’єднання "Україна" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Паньок Тетяна Володимирівна, 1968 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Нові обличчя" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Селезньова Олександра Михайлівна, 1956 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "БЛОК КЕРНЕСА – УСПІШНИЙ ХАРКІВ!" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Сухорученко Олексій Вікторович, 1982 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шалупня Катерина Сергіївна, 1996 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Юкляєвська Наталія Вікторівна, 1970 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).    

Чугуевская городская территориальная избирательная комиссия Чугуевского района:

Голова комісії – Сушко Ольга Олександрівна, 1981 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Солідарність жінок України" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу).
Заступник голови комісії – Волович Тетяна Олександрівна, 1980 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).
Секретар комісії – Денисов Андрій Іванович, 2001 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу).

Члени комісії:

Вавілова Ірина Валентинівна, 1972 року народження – від місцевої організації Політичної партії "За Майбутнє" (пункт 2 частини другої статті 203 Кодексу);    
Варцев Андрій Валерійович, 1972 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ВІДРОДЖЕННЯ І РОЗВИТОК" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Власкова Віта Вікторівна, 1991 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Перемога Пальчевського" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Галкин Олексій Васильович, 1984 року народження – від місцевої організації Політичної партії "Сила і Честь" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Коломієць Ірина Михайлівна, 1975 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Педенко Надія Іванівна, 1970 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Тарасенко Світлана Борисівна, 1969 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ткаченко Віолета Анатоліївна, 1973 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Ткаченко Руслан Євгенійович, 1993 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Чмирьов Андрій Сергійович, 1990 року народження – від місцевої організації Української партії "Зелена планета" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Чумак Лариса Олександрівна, 1974 року народження – від місцевої організації Політичної Партії "ГОЛОС" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шевердін Олександр Миколайович, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Шевчук Альона Вадимівна, 1992 року народження – від місцевої організації Політичної партії "НАРОД" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу);    
Юношев Анатолій Миколайович, 1959 року народження – від місцевої організації політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (пункт 1 частини другої статті 203 Кодексу);    
Яловол Надія Григорівна, 1978 року народження – від місцевої організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ" (пункт 3 частини другої статті 203 Кодексу).

*Напомним, в середине июля Харьковскую область окончательно поделили на районы, вместо 27 их осталось семь — Богодуховский, Изюмский, Красноградский, Купянский, Лозовской, Харьковский и Чугуевский.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.