Семенуха: На сеcії Харківської міськради був вчинений кримінальний злочин

20 сентября 12:54
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5
Загрузка...

Фото: пресс-служба Объединения "Самопомiч"

Народные депутаты Роман Семенуха и Ярослав Маркевич (фракция "Самопоміч") прокомментировали недопуск однопартийцев на сегодняшнюю сессию Харьковского горсовета.

"Сьогодні за лічені хвилини відбулася сесія Харківської міськради, на якій був вчинений кримінальний злочин за ст. 351 КК України "Перешкоджання діяльності народного депутата або депутата місцевої ради".  Невідомими було заблоковано приміщення, і фракція "Самопоміч" не змогла потрапити до сесійної зали Харківської міськради.  Ми вважаємо, що всі ці події є продовженням вакханалії і розгулу криміналітету, який відбувається у місті Харкові. Як ви знаєте, протягом декількох тижнів побито декілька активістів. Фактично сьогодні Харківська міська рада зібралася і своїми рішеннями розподілила декілька сот мільйонів гривень. Фракція "Об'єднання "Самопоміч" не змогла потрапити навіть просто для того, щоби взяти участь в обговоренні роботи депутатів", - заявив Роман Семенуха.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Горсовет имени Кернеса: двери закрыли даже для депутатов

"За полтора часа депутаты Харьковского городского совета смогли принять решение по 70 вопросам. Это не только вопрос о распределении сотен миллионов гривен - в среднем на принятие каждого вопроса они потратили одну минуту. Фракция наша была не допущена и не смогла принять участие в этой сессии", - добавил Ярослав Маркевич.

Как писал KHARKIV Today, 20 сентября фракцию "Самопоміч" не пустили на сессию Харьковского горсовета.

Комментариев: 0
Фельдман кнопкодавил в Раде при рассмотрении судебной реформы Рада рассмотрела лишь четверть из более четырех тысяч поправок к судебной реформе
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Политика