«Самопоміч» вимагає звіту й аудиту від міської влади Харкова», — Роман Семенуха

8 февраля 18:25

"Самопоміч" вимагає звіту й аудиту від міської влади Харкова. Про це заявив народний депутат України Роман Семенуха, коментуючи підняття вартості проїзду у харківському метрополітені, трамваї та тролейбусі.

«Коли містом 13 років керує кримінал - ти завжди сплачуєш двічі. Все має свої причини і має свої наслідки. Відтепер проїзд у харківському метрополітені - 8 гривень», - зазначив політик.

За словами Семенухи, це ніщо інше, як прямий наслідок узурпації, непрозорості й абсолютної безвідповідальності перед громадою. Ситуацію потрібно змінювати негайно.

«Вірю, що з новим президентом у країні нарешті буде новий генеральний прокурор, який служитиме Закону і людям. Змінам – бути», - зазначив Роман Семенуха.

Нагадаємо, із 7 лютого 2019 року вартість проїзду у харківському метрополітені складає 8 грн, у трамваї та тролейбусі - 6 гривень. Останнє підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті відбулось менше року тому, у березні 2018 року. Тоді міськивиконком підняв вартість проїзду у метро до 5 гривень, у трамваї та тролейбусі - до чотирьох.

Комментариев: 0
    Проезд и справедливость. Почему в Харькове такой дорогой транспорт? С привкусом железа и посторонним запахом: в Харьковской области проверили качество воды
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Город