Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори

11 января 15:50
Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори. Фото Kharkiv Today

Садовий пропонує Вакарчуку союз на парламентські вибори. Фото Kharkiv Today

Кандидат в президенти Андрій Садовий запропонував Святославу Вакарчуку сформувати спільний альянс на майбутні парламентські вибори.

«Я наразі не знаю планів Святослава на президентські вибори. Впевнений, він незабаром озвучить свою позицію. Але я б точно дуже хотів, аби він максимально реалізував свої політичні амбіції на майбутніх виборах до парламенту восени 2019 року. Ми мали розмову, під час якої я говорив про необхідність думати про якісну зміну політичного істеблішменту» — розповів Андрій Садовий в коментарі «Kharkiv Today». На прохання конкретизувати позицію Садовий заявив, що «пропонує Вакарчуку спільно сформувати список достойних кандидатів до парламенту.»

Нагадаємо, раніше кандидатуру Андрія Садового підтримав Демократичний Альянс. Натомість, інший потенційний кандидат в президенти нащадок роду Терещенків мер Глухова Мішель Терещенко заявив, що відмовляється від участі у виборах і буде підтримувати Андрія Садового.

Kharkiv Today раніше повідомляв: Андрій Садовий: «Домовлятися з олігархами – це катастрофа для держави»

Комментариев: 0
    В Харькове обрушилась крыша торгового павильона: есть пострадавшие (Видео) Уволенный полицейский, избивавший людей в метро, намерен восстановиться на службе
    Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Главное