Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

17 февраля, 2017 - 15:07

Русскій мір у Харкові?

народний депутат України VIII скликання

У Харкові набирає обертів скандал зі встановленням пам'ятника на площі Свободи. Міською владою проігноровано безліч процедур при проведенні конкурсу, фактично проігнорована думка громади, яка за лічені дні зібрала необхідні підписи для розгляду відповідної петиції про неприпустимість встановлення такого "одоробла" на центральній площі міста. Так, "Одоробло", саме так харків'яни стали називати цей "геніальний" проект.

Але ця подія насправді має куди глибший зміст. Зверніть увагу із якою завзятістю проводився конкурс із наперед відомим результатом, з яким цинізмом влада органзіувала судилище в першій інстанції, коли активісти поставили під сумнів легітимність такого конкурсу. Ба більше того: в суровій таємниці зберігається дата початку робіт.

Вже чимало харків'ян звернуло увагу на ще один цікавий факт, що проект дивним чином дуже подібний на Олександрівську колону у Санкт-Петербурзі, яка символізує перемогу російського імперіалізму в Європі.

Спроба встановлення у центрі Харкова символа російського самодєржавія є ніщо іншим як демонстрацією сили та присутності - хто в хаті господар.

Шановна громадо, глибоко переконаний, що не можна допустити цього за будь що. Встановлення цього символу російського самодєржавія у найбільшій площі країни означатиме здачу частини нашого з Вами суверенітету.

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.