Родина директора КП «Підземне місто» володіє двома «Роверами» та «Мазераті»

8 августа 11:03

Директор КП «Підземне місто», яке обслуговує підземні переходи, Олексанр Ганус та його дружина мають у власності два автомобілі «Land Rover» та один «Maserati Ghibli».

Про це стало відомо з декларації керівника комунального підприємства, яка є у розпорядженні «Харківського антикорупційного центру».

Згідно декларації дохід Гануса у 2015 році склав 92705 грн. й це лише зарплата. Дохід його дружини від підприємницької діяльності був 122 тис грн. За даними ЄДР, дружина надає послуги у сфері забезпечення фізичного комфорту.

Особисто Ганус має у власності три квартири: площею 61,3 кв.м., 146,6 кв.м. та 100,5 кв.м. Дружина нерухомістю не володіє.

Щодо транспорту, то у власності директора «Підземного міста» є два автомобілі «Land Rover», а його дружина володіє «Maserati Ghibli». Вартість останньої складає біля ста тисяч доларів.

Підприємство, яким керує Ганус, не раз становилося об’єктом журналістських розслідувань, зокрема телеканалу «АТН».

За словами підприємців, при КП «Підземне місто» працює близько трьохсот підприємців, частина з яких мають не по одному кіоску. Але в Департаменті споживчого ринку у відповіді на офіційного запит АТН повідомили іншу цифру - 942 договору оренди. За даними ж самого комунального підприємства, у них майно орендується по 43 договорам.

Така плутанина, кажуть самі підприємці, пов'язана з тим, що з частиною підприємців договори не були пролонговані - їх фактично змушували підписувати папери наосліп, на умовах комунальників.

При цьому у відповіді на інформаційні запити АТН, директор підприємства Олександр Ганус повідомив, що 9 місяців 2015 року КП «Підземне місто» перерахувало до бюджету майже 358 тисяч гривень, а за весь 2014 - трохи більше 40 тисяч. Однак, якщо все ж повірити підприємцям, і підрахувати що як мінімум 300 власників кіосків платять по 2000 доларів, то виходить, що «Підземне місто» приносить як мінімум 14 мільйонів.

Тож куди уходять гроші стає зрозуміло.

Комментариев: 0
Мы спросили у харьковчан, как они выбирали вуз Аванте пополо, або не только ценный мех
Перейти на главную страницу 2day.kh.ua Перейти на 2day Авторы