Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

07 февраля, 2019 - 15:30

Про відставку Уляни Супрун

З приводу Уляни Супрун.

Ніякий позов ніякий суд не задовольняв. Ані повністю, ані частково.

Тамбовський суд (пахан суду — Вовк), який суддівська братва називає ще ботанічно «окружний адмінсуд міста Києва» постановив ухвалу про забезпечення позову.Ухвала, як власне і позов Мосійчука, містять ботанічні слова, але насправді нічого спільного ані з юриспруденцією, ані з правосуддям не мають.

Для вас, фраєрів, тобто пересічних громадян, пояснюю: це якби управдом тимчасово відсторонив Дональда Трампа до з‘ясування хто надзюрив у під’їзді (хоча це був сам управдом).

Для ботаніків теги: неналежний позивач, неналежний відповідач, неналежний спосіб захисту порушеного права, часткове співпадіння предмету позову з ухвалою про його забезпечення, відсутність превентивності в заході забезпечення (нічого не утруднює виконання рішення у разі незабезпечення позову), відсутність явних ознак протиправно ті в діях органу (як і власне органу як сторони), очевидний негативний вплив ухвали на права і охоронювані законом інтереси інших осіб, відсутність розумного балансу і так далі.

Є така думка, що далі позов по суті розглядатися не буде. Відома Тамбовська схема, за якою свого часу ця братва зруйнувала в Києві Гостинний двір. Тоді вони заборонили активістам блокувати незаконне будівництво ухвалою про забезпечення позову, а потім справу зупинили. На три роки. Вийшло так, що три роки стояла заборона на соціальний протест.

Стосовно судді Какашьяна є дві версії:

- або він вирішив звільнитися і красиво гримнути дверима, заодно поправивши наостанок своє матеріальне становище, а за Мосійчуком стоїть насправді пара-трійка фармкомпаній, які взяли собі в оренду якогось замміністра, щоб хоч місяць, нейтралізувавши Супрун, трошки помародерствувати;

- або процесом керує яка-небудь серйозна фігура, яка чужими руками хоче прибрати в. о. міністра, а й без того зашкварені тамбовці виконують політичну забаганку.

В обох випадках за країну соромно.

Оригінал: Facebook / Леонід Маслов

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.