22 декабря, 2016 - 13:26

Підручні Остапчука розпиляли 7 мільйонів на догляд за газонами

СКП «Харківзеленбуд» 19 грудня уклав угоду з ТОВ «Клімтехінвест» щодо догляду за об'єктами зеленого господарства загальною вартістю 6,99 млн. грн.

Про це стало відомо зі звіту про укладання договору та проведення аукціону, який розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

Підрядник має очищувати газони, звалювати дерева, викорчовувати пні, прополювати чагарники тощо.

Харківський «Клімтехінвест» зі статутним капіталом 1 тис грн. оформлений на Олександра Некіпєлова. Він раніше керував ТОВ «Лоска» з оточення Віктора Остапчука – екс-начальника ДП «Південна залізниця» і нардепа від партії «Відродження» (раніше – Партія регіонів).

«Клімтехінвест» почав вигравати тендери у 2013 р. Відтоді він отримав підрядів «Південної залізниці» на 19,18 млн грн. і ДП «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» – на 6,60 млн грн.

Нині єдиним конкурентом було дніпровське ТОВ «БК «Ярко», які за даними ЗМІ мають теж обладнання, що й переможець. До кінця 2012 р. ця фірма належала Роману Ровенському, чий батько Олександр Ровенський є співзасновником ТОВ «Ексіс» разом із Наталією Остапчук – дружиною Віктора Остапчука. Згодом «БК «Ярко» переписали на Віктора Клиновського, а зараз фірмою володіють Вадим Козаринський, Єгор та Ірина Клименки.

1png2

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.