Нажмите "нравится", чтобы читать KHARKIV Today на Facebook

15 января, 2018 - 14:47

Переваги електронних документів над паперовими

1. Попри розхожій думці, що межує з забобонністю, мовляв, зберігати папери треба для власного спокою, бо електронні документи можна стерти внаслідок аварій або вірусів, електронні архіви значно надійніші, у разі збереження в хмарах — не вражаються аваріями, дітьми або кавою. Пожежі, паводки і залиття трапляються не рідше, ніж “вірус Пеця” і тому подібні негаразди.

2. Електронні документи значно дешевші в зберіганні і зручніші для пошуку і обробки інформації в автоматичному режимі.

3. Електронні документи значно швидше і безкоштовно пересилаються.

4. Можна відтворити скільки завгодно екземплярів оригіналу електронного документа, знов таки, швидко і безкоштовно.

5. Електронний документ, засвідчений ЕЦП, неможливо підробити шляхом внесення непомітних виправлень. За умови використання вами надійного паролю, ЕЦП неможливо несанкціоновано застосувати, навіть у разі викрадення файла-ключа.

6. Електронний документ неможливо вилучити так, щоб ви у подальшому не змогли ним скористатися або пред’явити в якості доказу. За умови дотримання певних правил (наприклад, хмарні резервні копії), зловмисники не можуть знищити електронний документ.

7. Електронні документи, на відміну від паперових, не викликають алергії на пилюку. Оскільки вони майже не займають місця, вкрай неймовірно, що ви можете спіткнутись об купу електронних документів і зламати собі ноги. Ви також не можете порізатись об край електронного документа, проколоти собі руку, прошиваючи електронні документи, або відрубати палець різаком для електронних документів.

8. Під час виготовлення електронних документів не псуються дерева, які необхідні людству для дихання і милування, а не заради виготовлення тон нікчемних папірців.

Оригінал: Леонід Маслов/Facebook

Простой текст

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Строки и абзацы переносятся автоматически.
  • Адреса веб-страниц и email-адреса преобразовываются в ссылки автоматически.